• شناسه خبر : 36649
  • تاریخ انتشار : 31 شهریور 1399 - 01:15

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: حفظ گنجینه‌های ارزشمند دفاع مقدس اولویت اساسی است.

رزمایش دفاع مقدس

سردار پاسدار جلیل بابازاده ظهر امروز در مراسم تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت همزمان با سراسر کشور در اردبیل اظهار داشت: در راستای تجلیل از زحمات بی‌شائبه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که با دلسوزی تمام در حفظ گنجینه‌های ارزشمند تلاش کرده‌اند باید تلاش‌های لازم و اساسی مبنای کار باشد.

وی با اشاره به این که حفظ گنجینه‌های ارزشمند دفاع مقدس یک اولویت اساسی و مهم است بیان کرد: باید در این راستا تبیین اهمیت موضوع به نسل جوان و امروزی نیز داده شود و حفظ کمال عزت و احترام را به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مبنای کار قرار داد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: نجات میهن اسلامی و تلاش برای آبادانی و توسعه منطقه به عنوان یک هدف مهم باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد چرا که رزمندگان اسلامی با چنگ و دندان میهن اسلامی را از دست دشمنان درامان نگهداشته‌اند.

بابازاده بیان کرد: باید با شناخت آسیب‌ها و فرصت‌ها عزت و اقتدار دفاع مقدس را حفظ کنیم و در این زمینه با ایجاد بصیرت و آگاهی جوانان به دشمنان اجازه ندهیم تا برای کشور ما تصمیم‌گیری کنند و فضای مجازی را برای خود هدف اصلی قرار دهند.

وی تصریح کرد: این مسئله که عزل رزمندگان از سیستم اداری در حال انجام باشد نیز به هیچ عنوان پذیرفته و قابل قبول نیست و در این زمینه انتظار ما از استاندار اردبیل این است که تجدیدنظر در این زمینه را مبنای کار خود قرار دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up