• شناسه خبر : 36671
  • تاریخ انتشار : 31 شهریور 1399 - 06:26

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل از صدور سند تک برگی برای بستر رودخانه برای دومین بار در کشور در استان اردبیل خبر داد.

رودخانه
سید عبدالله طباطبایی در جلسه ارائه طرح اکاداس در اردبیل اظهار داشت: برای دومین بار در کشور  ارائه سند تک برگی  بستر رودخانه در اردبیل انجام شد که این اقدام اتفاق بسیار بزرگ و فاخری است.
وی با اشاره به اینکه با همکاری دستگاه‌های مربوطه سند تک برگی بستر رودخانه در اردبیل صادر شد که این در کشور اقدامی بسیار بی‌نظیر است، افزود: از مردم و دستگاه‌های نظارتی انتظار داریم در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به اخذ سند تک برگی اقدام کنند تا با مشکلات و دغدغه‌های زیاد روبرو نشوند.
دادستان عمومی و  انقلاب استان اردبیل گفت: خوشبختانه در ۶ ماهه امسال نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۹ برابری تثبیت اراضی ملی استان هستیم که انتظار می‌رود در این زمینه دستگاه‌های متولی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا در این جایگاه به رتبه و جایگاه بهتری برسیم.
طباطبایی تصریح کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم را در اجرای طرح اکاداس داشتند ولی برخی‌ها متاسفانه آنچنان که باید همکاری کنند، نداشتند و نیاز است در این زینه اهتمام جدی صورت گیرد.
جنگی مرندی مدیر کل آب منطقه‌ای استان نیز افزود: خوشبختانه توانستیم با همکاری دستگاه قضایی و دستگاه‌های مربوطه سند تک برگی دو رودخانه در استان اردبیل را اخذ کنیم که در سطح ۳ کیلومتر و ۸۰ هزار متر مربع است.
وی افزود: برنامه داریم تا تمامی رودخانه‌ها و آبگرم‌های استان را تحت پوشش سند تک برگی در آوریم.
در پایان این جلسه محمدی مدیر کل ثبت اسناد استان نیز  از برنامه‌ریزی برای تثبیت اراضی ملی در سال ۱۴۰۰ خبر داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up