• شناسه خبر : 36698
  • تاریخ انتشار : 02 مهر 1399 - 12:26

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از کاهش ۴۱ درصد جابجایی مسافر در استان اردبیل خبر داد.

مسافر ترمینال

رضا شیرین زاده در بازدید از پایانه مسافری شهرستان خلخال گفت: ۶۲۱ هزار نفر مسافر توسط ۱۲۰ هزارو ۴۱۰ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و ناوگان عمومی سواری در فصل بهار جابجا شده است.

وی با بیان اینکه در مدت مشابه سال قبل بیش از یک میلیون نفر مسافر توسط ۱۴۸ هزارو ۱۴۵ دستگاه ناوگان عمومی جابجا شده بود افزود: بخاطر شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی جابجایی مسافر ۴۱ درصد کاهش یافته است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تعداد ناوگان عمومی مسافری استان اردبیل را هزارو ۱۱۰ دستگاه بیان کرد و افزود: ۲ هزارو ۵۲۲ راننده پرتلاش در بخش حمل ونقل مسافر استان در حال خدمت شبانه روزی به مردم عزیز هستند.

شیرین زاده سفر با ناوگان عمومی مسافربری را ارزان و ایمن دانست و افزود: در قالب کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ به تخلفات مطرح شده در حوزه‌های ایمنی و ترافیک، مسافر و کالا رسیدگی می‌شود.

او فعالیت ۵۹ شرکت مسافربری در استان اردبیل را بیان کرد و گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی استان کمترین میزان تخلفات و تلفات را دارد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: هموطنان عزیز و مسافران می‌توانند هرگونه شکایات خود را از عملکرد شرکت‌های مسافربری از طریق سامانه‌های ۱۰۰۰۱۴۱، شهراه و با مراجعه حضوری به دفتر ترمینال اعلام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up