• شناسه خبر : 36711
  • تاریخ انتشار : 02 مهر 1399 - 02:22

فرمانده اسق سپاه آذربایجان شرقی و یادگار دوران دفاع مقدس گفت: اتحاد و همبستگی ملت ایران خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران است.

دفاع نظامی

سردار غلام‌عسگر کریمیان پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای شهرستان سرعین اظهار داشت: اتحاد و همبستگی ملت ایران خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران است.

وی با اشاره به این که هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان کشور در سال‌های اخیر بیشتر شده است بیان کرد: حماسه مردمی همیشه در برابر این توطئه‌ها ونیرنگ‌ها پوز دشمنان را بر خاک مالیده و این نشان از اهمیت ایستادگی مردم در برابر توطئه‌های استکبار جهانی است.

فرمانده اسبق سپاه آذربایجان شرقی گفت: یاد و خاطره شهدای والامقام کشورمان فراموش‌نشدنی است و به دشمنان اجازه نمی‌دیم که به اهداف شوم خود دست یابند و نیاز است در این زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مبنای کار قرار گیرد.

کریمیان ادامه داد: برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام با هدف شناساندن مرام شهدا و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی است و نام شهدا و یاد کردن شهدای والامقام کمتر از شهادت نیست و در این زمینه ما رسالت خطیر و حساسی بر عهده داریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up