• شناسه خبر : 36718
  • تاریخ انتشار : 02 مهر 1399 - 02:16

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: منش قهرمانی و پهلوانی پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی باید بین نسل جوان نهادینه شود.

زنان ورزشگاه

سجاد انوشیروانی در دیدار با پیشکسوتان رشته وزنه‌برداری اردبیل اظهار داشت: بهنام آذر مجیدی ورزشکار و قهرمان درخشان رشته وزنه‌برداری است که توانسته مقام‌های بسیاری را برای کشورمان به ارمغان آورد و پرچم جمهوری اسلامی ایران را چندین بار در میادین جهانی به اهتزار درآورد.

وی افزود: روحیه جوانمردی و پهلوانی این ورزشکار عزیز مثال زدنی است، همچنین وی از پیشکسوتان رشته ورزشی وزنه برداری است که همیشه و در هر مکان نام دیگر پیشکوتان رشته اش را زنده نگه داشته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: هیات وزنه برداری استان باید با احترام به کسوت بزرگانی چون آذر مجیدی و زنده نگه داشتن یاد بزرگانی چون زنده یاد مرحوم رئیسی، بزرگی و ارزشهای راستین ورزش را در میان نسل جوان ترویج کرده و برای آشنایی بیشتر نسل جوان با این بزرگان و ستارگان تلاش کند.

انوشیروانی تصریح کرد: حفظ احترام و شان پیشکسوتان در عرصه ورزش باید مهم شمرده شود و این بزرگان قطعا بهترین الگو برای نسل جوان خواهند بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up