• شناسه خبر : 36724
  • تاریخ انتشار : 02 مهر 1399 - 02:18

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: از مهم‌ترین سیاست‌های آبرسانی اجرای زون‌های آبرسانی با هدف توزیع متوازن آب در نقاط مختلف استان است.

کانال آبرسانی

عباس جنگی‌مرنی پیش از ظهر امروز در بازدید از خط انتقال آبرسانی شهرستان خلخال اظهار داشت: از مهم‌ترین سیاست‌های آبرسانی اجرای زون‌های آبرسانی با هدف توزیع متوازن آب در نقاط مختلف استان است.

وی با اشاره به این که در حال حاضر عملیات اجرایی تصفیه‌خانه آب خلخال با سرعت ادامه دارد بیان کرد: خوشبختانه در این زمینه اقدامات انجام یافته قابل قبول است و احداث آب شرب و سد بفراجرد این شهرستان به پیشرفت فیزیکی ۸۳ درصد در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح تصفیه‌خانه خلخال استفاده از روش بی‌اوتی توسط بخش خصوصی مبنای کار قرار گرفته و مهم‌ترین هدف انتقال آب باکیفیت و پایدار برای مردم است تا در این زمینه مشکلات و دغدغه‌ها به حدأقل برسد.

جنگی‌مرنی ادامه داد: برنامه‌ریزی در راستای توزیع عادلانه آب در بین مردم از اهم مواردی است که در تلاش هستیم در این زمینه به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم و سیستم آبرسانی کاملی را در سطح استان قابل اجرا کنیم.

وی بیان کرد: در راستای تجهیز و تکمیل پروژه تصفیه‌خانه آب خلخال اقدامات اساسی و حائز اهمیتی در دست اجرا است و در این زمینه شاهد اتمام یک بسته کامل و مناسب آبرسانی در سطح شهرستان هستیم که امیدواریم هر چه سریع‌تر به اتمام برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up