• شناسه خبر : 36730
  • تاریخ انتشار : 02 مهر 1399 - 02:20

نفر اول کنکور علوم تجربی گفت: من در مدت مطالعه برای کنکور ۶ تا ۷ ساعت مطالعه در روز داشتم و قبل از کنکور به هیچ عنوان از فضای مجازی استفاده نمی‌کردم.

آزمون کنکور

سید امیر سیدشنوا فرزند اردبیل نفر اول کنکور علوم تجربی امروز درجمع مسئولین حضور یافت و مورد تقدیر و تکریم قرار گرفت.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ضمن تقدیر از این فرزند اردبیل اظهار داشت: سید امیر سیدشنوا با کسب رتبه اول کنکور تجربی به الگویی برای جوانان تبدیل شد و کسب رتبه اول کنکور تجربی توسط فرزند عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی انرژی مضاعفی به ما داد.

حبیبی با بیان اینکه خدا را شاکریم که به برکت نظام و انقلاب اسلامی چنین افراد رشد و تربیت شده اند، تصریح کرد: کسب این رتبه برای استان و کشور افتخار است و در این میان افراد فرهیخته باید پای کار بیایند و موجب ارتقای جامعه شوند زیرا جامعه با حضور نخبگان می تواند به رشد و توسعه برسد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: باید قدردان مقام معظم رهبری، نظام و انقلاب اسلامی باشیم که زمینه را برای رشد این چنین جوانانی فراهم کرده‌اند و امیدواریم این فرزند در آینده سرباز مکتب اسلام و انقلاب اسلامی باشد و افتخارآفرین استان و کشور باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up