• شناسه خبر : 36772
  • تاریخ انتشار : 03 مهر 1399 - 01:22

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی گفت: شرکت ایرانگردی و جهانگردی ۹۰ میلیارد ریال در بخش گردشگری استان اردبیل سرمایه گذاری می‌کند که عملیات اجرایی این طرح‌ها آغاز شده و در دست اجراست.

گردشگر

خشایار نیکزادفر، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی امروز در دیدار با مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالایی که در استان اردبیل در بخش گردشگری وجود دارد تلاش می‌کنیم تا اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها در این بخش را در این منطقه توسعه و گسترش دهیم.

او با اشاره به دسترسی شهرستان‌های شمال استان به کشورهای آذربایجان، روسیه و حوزه قفقاز بیان کرد:  این ظرفیت بالایی برای این شهرستان‌ها به شمار می‌رود که با توجه به آن آمادگی داریم تا در شهرستان‌های بیله‌سوار، گرمی، پارس‌آباد و مشگین‌شهر پروژه‌های گردشگری را اجرا کنیم.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی با اعلام آمادگی برای اجرای طرح‌های مشارکتی در شهرستان‌های مشگین‌شهر و پارس‌آباد گفت: سرمایه‌گذاری در دریاچه کشت و صنعت مغان، قلعه اولتان و نیز بخش گردشگری مشگین‌شهر از موارد مورد تاکید است.

نیکزادفر با اشاره به اجرای چندین پروژه سرمایه‌گذاری گردشگری توسط این شرکت در سطح استان اردبیل افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده شرکت ایرانگردی و جهانگردی ۹۰ میلیارد ریال پروژه گردشگری در اردبیل اجرا می‌کند که عملیات اجرایی آنها آغاز شده و در دست اجراست.

او با قدردانی از تلا‌شهای مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل افزود: این تلاش‌ها سبب شده تا نگاه و رویکرد در سطح وزارتخانه و مدیران کلان گردشگری به استان اردبیل متفاوت باشد و در تمام جلسات پیشرفت‌های گردشگری استان اردبیل به عنوان پروژه‌ها و اقدامات شاخص مطرح شود.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی گفت: اقداماتی که در بخش گردشگری استان اردبیل در سال‌های اخیر توسط مدیرکل پیگیری و انجام شده و در سطح مدیران وزارتخانه مثال‌زدنی شده اثباتی بر تحقق و عملیاتی شدن تمامی وعده‌ها در این استان و شایسته قدردانی است.

نادر فلاحی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این دیدار با قدردانی از همراهی شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی در راستای توسعه گردشگری استان اظهار کرد: همدلی که در سطح وزارتخانه ایجاد شده است، گردشگری استان را بر قله گردشگری ایران قرار خواهد داد.

او با اشاره به اجرای پروژه‌های زیرساختی گردشگری در سطح استان اردبیل گفت: با تقویت و تداوم همکاری‌ها با شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی تلاش می‌کنیم تا زمینه برای توسعه هر چه بیشتر زیرساخت‌های گردشگری در استان را فراهم آوریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up