• شناسه خبر : 36815
  • تاریخ انتشار : 05 مهر 1399 - 01:25

رتبه یک علوم تجربی کنکور از اردبیل گفت: در پایه دهم و یازدهم ‌از تفریح و سرگرمی خودم نزدم ولی در پایه دوازدم سرگرمی و تفریح خودم را محدود ‌و تلاشم را بیشتر کردم تا به ‌موفقیت برسم.

آزمون کنکور

امید سیشنوا گفت: کنکور سد غیر ممکن و پایان راه نبوده بلکه کنکور هدف بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه همیشه برای رسیدن به موفقیت به خدا توکل می کنم و لطف و عنایت خداوند منان باعث شد به این موفقیت بزرگ دست یابم.

رتبه یک رشته  علوم تجربی کنکور گفت: از عوامل های  کسب این موفقیت بزرگ ایجاد فضای آرام در خانه مدیریت پدر ومادرم و نظم وانضباط حاکم بر مدرسه ام و دبیران دلسوز وامکانات آموزشی مناسب شهر بود وسعی وتلاش هم دراین موفقیت تاثیر بسزایی داشت.

سید شنوا گفت: در پایه دهم و یازدهم  آنچنان از تفریح وسرگرمی خودم نزدم ولی درپایه دوازدم سرگرمی و تفریح خودم را محدود کردم و تلاشم را بیشتر کردم تابه این موفقیت برسم.

وی افزود: هرچند در برخی مقاطع کرونا انگیزه ام را کاهش داد ولی بعدها باعزم واراده ومدیریت توانستم برمحدویت های کرونا پیروز شوم ومسیر دست یابی به موفقیت را ادامه دادم.

رتبه یک کنکور علوم تجربی افزود: هرچند کنکور سخت بوده ودرسیستم آموزشی کشور بسیار مهم است ولی پایان راه نیست.

سید شنوا گفت: پشت کنکوری ها باید روحیه خودشان را بالا برده وناامید نشوند وتلاش اشان را دوچندان کنند و از تفریح و سرگرمی خود هم به طور کامل نزنند.

وی گفت: پدر و مادرم نقش بسزایی در موفقیت من داشتند و زمان بسیار زیادی برایم گذاشتند.

رتبه یک کنکور تلاوت قرآن کریم در مدرسه و صبحگاه را افتخار بزرگی برای خود عنوان کرد و گفت لغت غیر ممکن در افراد موفق  جایی ندارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up