• شناسه خبر : 36973
  • تاریخ انتشار : 07 مهر 1399 - 02:03

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اقتدار و عظمتی که ما امروز داریم برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت است.

دفاع نظامی

سردار سرتیپ دوم پاسدار فرهنگ مستعد حصاری صبح امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی سپاه استان اردبیل اظهار داشت: افتتاح پروژه‌های عمرانی سپاه با پیش‌بینی‌های به عمل آمده برای تربیت سربازان شایسته‌ برای دفاع از نظام اسلامی است و در این راستا این پروژ‌ه‌ها در مواقع مورد نیاز برای کمک به مردم در نظر گرفته شده است.

وی افزود: خوشحالیم در چهلمین سالگرد دفاع مقدس به برکت خون شهدای والامقام این پروژه‌ها افتتاح شد و در اختیار سپاه استان قرار می‌گیرد تا در مواقع نیاز در اختیار مردم و همشهریان واقع شود و تا حد امکان مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: امروز توانمندی‌هایی به خاطر ایستادگی ما در دوران دفاع مقدس حاصل شده که این مسئله سبب بازدارندگی دشمن گشته و مقاومت ملت ایران و دفاع مقدس الگوی کشورهای منطقه و کشورهای جهان شده است.

مستعدحصاری ادامه داد: مقاومت ملت ایران یک مقاومت جانانه بود که تجاوز دشمنان را دفع کرد و ۸ سال مقاومت سبب اقتدار و خوداتکایی ملت به خصوص نیروهای مسلح ما در ابعاد مختلف شد و فرهنگ ایثار و شهادت شجاعت و فرهنگی که شهدای ما به ارث گذاشتند یک ارث ماندگار شد.

وی بیان کرد: افتخار و عزت کشورمان با حضور رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس رقم خورده و کسانی که هم‌اکنون این راه را برای خود الگو و سرمشق قرار داده و تجربیات و خاطرات دوران دفاع مقدس را سرلوحه زندگی خود قرار داده‌اند افتخار و عزت کشور را حتمی کرده‌ و ادامه دهنده این راه مهم هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up