• شناسه خبر : 37064
  • تاریخ انتشار : 08 مهر 1399 - 06:43

فرماندار اردبیل از ایجاد بازار روز برای ساماندهی وانت بارهای میوه فروش در اردبیل خبر داد.

مسعود امامی یگانه

 

مسعود امامی یگانه اظهار داشت: برنامه‌ریزی شده طرحی برای ایجاد بازار روز جهت ساماندهی وانت بارهای میوه فروش در مناطق مختلف اردبیل راه‌اندازی شود تا این وانت بارهای میوه فروش در محل غرفه دایمی به کسب و کار خود ادامه دهند و دچار مشکلات اقتصادی نشوند و این غرفه‌ها به صورت مناسب باید باشد و خدمات‌دهی مختلف در این غرفه مبنای کار قرار گیرد.

وی ساماندهی میوه‌فروش‌های سیار را زمینه ساز برقراری نظم و انضباط در محیط شهری دانست و گفت: برای ساماندهی خودروهای میوه‌فروش سیار تلاش می‌کنیم تا با همکاری دستگاه‌های مختلف و مرتبط در این زمینه همچون راهنمایی و رانندگی اقدامات لازم را برای ساماندهی در این حوزه انجام دهیم.

فرماندار اردبیل از شناسایی وانت بارهای میوه فروش درسطح شهر اردبیل خبر داد و افزود: متاسفانه این امر علاوه بر خدشه دار کردن سیمای شهر اردبیل و ایجاد ترافیک تهدیدی برای حوزه اجتماعی است.

امامی‌یگانه تصریح کرد: ساماندهی وانت بارهای میوه فروش مطالبه اساسی مردم است که در این راستا پیشنهادها و طرح‌های مختلف برای ساماندهی وانت بارهای میوه فروش در اردبیل مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بتوانیم در این زمینه تدابیر ویژه انجام دهیم و همچنین اراده جدی برای ساماندهی این موضوع وجود دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up