• شناسه خبر : 37107
  • تاریخ انتشار : 09 مهر 1399 - 02:15

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و رییس مرکز بهداشت خلخال گفت: سیر صعودی شمار فوتی‌های ناشی از کرونا در این شهرستان نگران‌کننده است.

آزمایش ویروس کرونا

پرویز وکیلی روز چهارشنبه در جلسه ستاد قرارگاه زیستی خلخال افزود: از ۲ هفته پیش آمار ابتلا به کرونا و همچنین افزایش شمار قربانیان این ویروس کشنده در این شهرستان سیر صعودی به خود گرفته و هم‌اکنون وضعیت این شهرستان نارنجی است.

وی با بیان اینکه شمار بستری‌های کرونا در بیمارستان خلخال در مقایسه با آمار کرونایی‌های هفته گذشته تفاوتی نکرده است، اظهارداشت: هم‌اکنون ۱۵ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه کرونای بیمارستان امام خمینی این شهر بستری هستند و در هفته جاری سه نفر نیز در اثر ابتلا به این بیماری جان باخته‌اند.

رییس مرکز بهداشت خلخال گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا در خلخال ۶۲ نفر در اثر ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان فوت کرده‌اند که ۴۲ مورد از این موارد مثبت تشخیص داده شده و ۲۰ نفر نیز مشکوک به کرونا بودند.

وی با اشاره به اینکه از چهارم اسفندماه سال گذشته تاکنون به امروز ۶۴۲ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا در سامانه بهداشت و درمان این شهرستان به ثبت رسیده است، اظهارداشت: با افزایش شمار مبتلایان به کرونا در خلخال اعمال محدودیت‌های جدید اجتماعی برای پیشگیری از سرعت انتشار کرونا در این شهرستان دور از انتظار نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up