• شناسه خبر : 37136
  • تاریخ انتشار : 09 مهر 1399 - 09:01

یک هفته از قتل الهام سرلاتی می گذرد.دختر گیلانی که داغ او شهر املش را سیاه پوش کرده است.

قتل

شهرخوان: یک هفته قبل بود که الهام موقع رفتن به منزل پدرش،از محل کار؛زمانی که از سرویس اداره سازمان تامین اجتماعی پیاده شد،ناگهان ناپدذید شد.

چند روز بعد جسد الهام در ارتفاعات جاده جنگل دو هزار کشف شد.و این در حالی بود که بررسی ها نشان می داد دختر جوان با اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است و طلاها و پول و مدارک او به سرقت رفته بود.

دخترم گرسنه از دنیا رفت

پدر الهام سرلاتی در گفتگوی اختصاصی با رکنا در مورد روز حادثه و مرگ دردناک دخترش می گوید:«دخترم آن روز قرار بود به خانه ما بیاید.برای ناهار منتظرش بودیم.

او بعد از ازدواجش ساکن شهر رودسر شده بود.می دانستم وقتی می خواست به خانه ما بیاید، بعد از پیاده شدن از سرویس اداره شان،سوار خودروهای خطی خواهد شد.اما با تاخیر الهام،هر لحظه ما مضطرب شدیم و موضوع گم شدن دخترم را به پلیس هم اطلاع دادیم.هر لحظه با خودم فکر می کردم که دخترم حتما گرسنه بوده است.»

چک کردن دوربین های مدار بسته

بررسی های پلیس برای پیدا کردن ردی از الهام آغاز شد.ماموران پلیس در اولین اقدام خود دوربین های مدار بسته محلی را که الهام از سرویس اداره پیاده شد بررسی کردند.

پدر الهام سرلاتی در مورد نتیجه این بررسی می گوید:«در دوربین دیده می شود که الهام از سرویس اداره شان که یک پژو پرشیا مشکی بود پیاده شد و از یک مغازه خوراکی خرید.

بعد در تصویر مبهمی دیده می شود که یک خانم سوار یک پراید می شود که به احتمال نود درصد آن خانم،دختر من است.بعد از آن دیگر خبری از الهام نداشتیم تا اینکه مامورین برق منطقه جاده جنگل دوهزار جسد دخترم را کشف کردند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.»

جسد الهام قابل شناسایی بود و بعد از انجام معاینات پزشکی قانونی مراسم تشییع جنازه او انجام شد.

پدر الهام : با هیچ کس اختلاف و کدورت نداشتیم

پدر الهام در ادامه می گوید:«من کارمند بازنشسته سازمان دامپزشکی هستم.دو دختر دارم.الهام دختر بزرگ من و متولد ۶۶ بود.

مهندسی کامپیوتر خوانده بود و در سازمان تامین اجتماعی کار می کرد.روز تشییع جنازه الهام با این مردم به خاطر کرونا باید فاصله اجتماعی را رعایت می کردند اما باز هم هر طور بود برای تسلیت آمدند.

رئیس الهام به حدی ناراحت بود که در وصف او هم متن تقدیری نوشته بود.همه این ها گواه این است که ما با کسی خصومتی نداشتیم.دختر من با هیچ کس اختلافی نداشت و کسی نمی تواند از روی درگیری قبلی و انتقام این بلا را سرش آورده باشد.اما زمانی که جنازه او کشف شد،همه پول ها و طلاهایش سرقت شده بود.»

همسر الهام با او اختلاف نداشت

پدر الهام در مورد علت بازداشت دامادش می گوید:«روزهای اول بعد از به قتل رسیدن دخترم،حتی از ما هم بازجویی کردند.الهام و شوهرش اختلاف و مشکلی با هم نداشتند.اما نمی دانیم چرا اداره آگاهی دامادم را بازداشت کرده و مورد بازجویی قرار داده است.

فکر می کنم اینکه مورد بازجویی قرار بگیرد حتما دلیل بر این نیست که مشکلی داشته باشد.ماموران انتظامی هر کاری لازم باشد انجام می دهند و امیدوارم خیلی زود ردی از قاتل دخترم پیدا شود.»

رسیدگی قضایی برای یافتن ردی از قاتل الهام سرلاتی ادامه دارددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up