• شناسه خبر : 37364
  • تاریخ انتشار : 13 مهر 1399 - 01:11

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۱۸۸ دوره آموزشی در نیمه اول سال جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده و ۲۷ هزار و ۵۸۴ نفر فراگیر در این دوره های آموزشی حضور یافته اند

هلال احمر

نصراله باقری ظهر ۱۳ مهر در تشریح عملکرد ۶ ماهه معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: ۳۷ دوره کمک های اولیه ۲۲ ساعته با حضور ۴۸۴ نفر، ۷ دوره کمک های اولیه ۱۵ ساعته با حضور ۲۰۷ نفر و ۴۲ دوره آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات با حضور ۸۱۷ نفر از جمله این دوره ها بوده است.
باقری با اشاره به برگزاری ۵ دوره مهارت های پایه داوطلبی با شرکت ۸۱ نفر تصریح کرد: ۳۲ برنامه آگاه سازی و اطلاع رسانی آموزش همگانی با شرکت ۲۶۲ نفر فراگیر و برگزاری ۱۰ دوره آموزش همگانی در مناسبت ها با شرکت ۹ هزار و ۹۷۶ نفر فراگیر از دیگر دوره های آموزشی در مدت ۶ ماه اول سال جاری بوده است.
این مسئول افزود: ۷ دوره عمومی امداد با شرکت ۱۷۵ نفر، ۸ دوره عمومی نجات با حضور ۲۰۰ نفر و ۲ دوره ضمن خدمت مجازی برای کارکنان با حضور ۲۹۵ نفر فراگیر از دیگر برنامه های معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این مدت بوده است.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه در راستای تولید برنامه¬های آموزشی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و قطع زنجیره بیماری اقدام به تولید بیش از ۱۰۰ مورد اینفوگرافیک و انعکاس بیش از ۱۲۵۰ مطلب آموزشی از طریق شبکه های مجازی نموده ادامه داد: توزیع ۳ هزار و ۹۵۱ بروشور و پوستر نیز از دیگر اقدامات است.
باقری اظهار کرد: آموزش هیات های مذهبی برای ۹ هزار و ۹۳۷ نفر، آموزش روحانیون و مبلغین دینی برای ۳۳ نفر فراگیر و آموزش ایستگاهی برای ۴۶۷ نفر هم از دوره های جمعیت هلال احمر استان در نیمه اول سال جاری بوده است.
وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی برای ۳۴۲ نفر فراگیر در خانه های داوطلبی اضافه کرد: ۱۴ دوره آموزش کارکنان نیروهای مسلح (۲۲ ساعته حضوری) برای هزار و ۶۲۹ نفر فراگیر و ۲۴ دوره آموزش کارکنان نیروهای مسلح (آمادگی در برابر مخاطرات) برای ۲ هزار و ۶۷۹ نفر فراگیر از دیگر دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل در ۶ ماه گذشته بود.
این مسئول اظهار کرد: در این مدت ۱۵ برنامه آموزشی به صورت مجازی برگزار شده و ۲۲۵ دقیقه آموزش انجام شده استدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up