• شناسه خبر : 37381
  • تاریخ انتشار : 13 مهر 1399 - 02:15

نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس گفت: در شرایط اقتصادی کنونی کشور که از طرفی نیز شیوع کرونا سبب وقوع برخی مشکلات در حوزه اقتصاد و مشاغل شده تمامی دستگاه های اجرایی باید با عزم انقلابی در برابر مشکلات اقتصادی حامی مردم باشند.

مجلس

عباس جهانگیرزاده ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل اظهار داشت: یکی از علل مهم عدم توسعه یافتگی منطقه مغان و در مجموع استان اردبیل تنگ نظری، عدم هماهنگی، عدم همراهی و وحدت نداشتن برخی مسئولان دستگاه های اجرایی است که باید در صدد پایان بخشی به آن باشیم.

وی با بیان اینکه باید در کنار مردم باشیم افزود: در شرایط اقتصادی کنونی کشور که از طرفی نیز شیوع کرونا سبب وقوع برخی مشکلات در حوزه اقتصاد و مشاغل شده است تمامی دستگاه های اجرایی باید با عزم انقلابی در برابر مشکلات اقتصادی حامی مردم باشند.

جهانگیرزاده توجه به مشکلات مردم را امری ضروری عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه توجه و تلاش برای حل مشکلات و مسائل مردم در بخش های مختلف امری ضروری است باید مسئولان همیشه جانب مردم را حفظ کرده و تلاش کنند تا منافع مردم و جامعه را به منافع دولت ارجحیت داده و بسیار والاتر از آن بشمارند.

نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی تلاش کادر درمانی در شرایط کنونی کشور را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: در زمینه بیمه و ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی در منطقه و شهرستان پارس آباد امکانات موجود به هیچ وجه متناسب با نیاز منطقه نیست و دستگاه اجرایی مربوطه باید برای حل مطالبات جدی مردم در این حوزه اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به تاثیر شیوع کرونا به وضعیت اقتصادی کشور بیان کرد: در حال حاضر مردم به دلیل شرایط تحریمی و تبعات کرونا ویروس و همچنین تورم موجود در اقتصاد کشور به شدت نیازمند اقدامات و خدمات حمایتی هستند و ما به عنوان خادمان مردم باید به صورت جهادی و انقلابی و متناسب با انتظارات جامعه تلاش کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up