• شناسه خبر : 37675
  • تاریخ انتشار : 17 مهر 1399 - 02:24

شهردار اردبیل گفت: پروژه های عمرانی شهر اردبیل برای اجرا شدن به قرارگاه خاتم ارائه شد.

 

حمید لطف اللهیان

 

حمید لطف‌اللهیان اظهار داشت: در جلسه‌ای که به همراه استاندار اردبیل و نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء در تهران داشتیم، قرار شد لیست پروژه‌های عمرانی شهر اردبیل جهت اجرا شدن به این قرارگاه ارایه شود که خوشبختانه روز گذشته این پروژه‌ها با تصویب اعضای شورا شهر به قرارگاه خاتم ارایه شد.

وی با بیان اینکه به‌زودی این قرارگاه جهت اجرای پروژه‌ها در شهر اردبیل حضور خواهند یافت، گفت: تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های شهری اردبیل در قالب تفاهم‌نامه با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اقدامی ماندگار در حوزه عمران شهری، توسعه گردشگری، توسعه حمل و نقل عمومی است که به زودی تحقق می‌یابد.

شهردار اردبیل بیان کرد: از آنجایی که قرارگاه خاتم‌الانبیاء در پروژه‌های کمتر از یک هزار میلیارد تومان ورود پیدا نمی‌کند قرار شده تا به قیمت کارشناسی املاک سهل‌البیع در اختیار آنها قرار گیرد و در کنار آن اراضی مورد نظر برای اجرای پروژه‌ها در اختیار قرارگاه قرار گیرد.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه ورود قرارگاه خاتم‌الانبیا به پروژه‌های شهری اردبیل اتفاقی کم نظیر است، تصریح کرد: قرارگاه خاتم‌الانبیا در پروژه‌های مهم شهری اردبیل مشارکت داشته است که اجرای سایت دفن پسماند شهری و بیمارستانی، پارک ۹ هکتاری پیله سحران و اجرای پروژه‌های تقاطع‌های غیر همسطح بسیج، آقاباقر، نیایش، جام‌جم از پروژه‌های اولویت دار شهری است که با عقد تفاهم‌نامه نهایی با قرارگاه خاتم الانبیا اجرایی می‌شود.

وی همچنین به شتاب در اجرای پروژه پل قدس اشاره کرد و افزود: اتمام پروژه‌ها در اسرع وقت از اهم مواردی است که شهرداری اردبیل به دنبال دارد و پروژه پل قدس اردبیل نیز بسیار حائز اهمیت و اساسی است و در اولویت کاری شهرداری اردبیل قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up