• شناسه خبر : 37693
  • تاریخ انتشار : 21 فروردین 1402 - 01:48

به گفته مدیر سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری به دنبال همسطح‌سازی در آرامستان‌های اردبیل، زیباسازی سیمای بیرونی آرامستان‌ها همچون ججین شروع شده است.

 

آرامستان

ساماندهی تمامی آرامستان‌ها با اعتبار ۱۲ میلیاردتومان در دستور کار است/ آغاز عملیات عمرانی احداث دیوار و سردَر ورودی آرامستان ججین

به گزارش شهرخوان، مدیر سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری از ساماندهی و بهسازی سردر و ورودی تمامی آرامستان‌های سطح شهر اردبیل در سال جاری خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عسگری با بیان اینکه ساماندهی آرامستان‌های سطح شهر اردبیل یکی از مطالبات به حق شهروندان در سال‌های گذشته بود، اظهار کرد: در راستای ساماندهی و بهسازی آرامستان‌ها ۱۲ میلیارد تومان اعتبار از سوی شهردار و شورای شهر مصوب شده است که تلاش داریم ساماندهی آرامستان‌های سطح شهر را در سال جاری به اتمام برسانیم.

وی با اشاره به آغاز عملیات عمرانی احداث سردر ورودی و دیوارهای آرامستان ججین، افزود: به منظور سرعت و انجام وظایف محوله، در همین ابتدای سال عملیات عمرانی در آرامستان ججین به طول ۳۵۰ متر به صورت شبانه آغاز شده است، برای این‌که خللی در رفت و آمد همشهریان ایجاد نشود، عملیات به صورت شبانه صورت می‌گیرد.

مدیریت آرامستان‌های شهرداری گفت: تاکنون در آرامستان ججین اقدامات خوبی انجام شده است که می‌تواند زمینه رضایتمندی شهروندان را فراهم کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عسگری افزود: همچنین عملیات اجرایی آرامستان بهشت فاطمه در دستور کار قرار دارد که به زودی آغاز می‌شود؛ تلاش خواهیم کرد تا ساماندهی این آرامستان‌ها نیز در سریع ترین زمان ممکن برای رضایتمندی شهروندان تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی بیان کرد: بهبود وضعیت نما و منظر و ارتقای کیفی و بصری، تقویت همبستگی اجتماعی و افزایش رضایتمندی شهروندان از جمله اهداف در طرح ساماندهی وضعیت آرامستان‌های شهر است.

وی با قدردانی از شهردار و حمایت اعضای شورای شهر از برنامه همسطح‌سازی و ساماندهی آرامستان‌ها گفت: اعضای شورا با افزایش اعتبارات این سازمان موافقت کردند تا به تناسب افزایش درآمد این منابع صرف خرید آمبولانس و همچنین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز شود.

این مسئول افزود: برای بودجه سال آینده نیز تلاش خواهیم کرد تا ردیف اعتباری برای بهبود سیما و منظر آرامستان‌ها در نظر گرفته شود.

مزار قبردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up