• شناسه خبر : 37857
  • تاریخ انتشار : 20 مهر 1399 - 02:44

فرماندار نیر گفت: محور ارتباطی کریق – آرموداق در نیر و در اتصال به میانه باید از مختصات راه فرعی به راه اصلی ارتقا یافته و دریف اعتباری ملی بگیرد.

جاده بزرگراه

فرماندار نیر گفت: محور ارتباطی کریق – آرموداق در نیر و در اتصال به میانه باید از مختصات راه فرعی به راه اصلی ارتقا یافته و دریف اعتباری ملی بگیرد.
شجاع اقبالی در گفت وگو با تین نیوز، اظهار کرد: آسفالت محور کریق – آرموداق به عنوان مطالبه مردم استان به طول ۵ کیلومتر انجام شده تا مسیر دسترسی به بزرگراه زنجان – تهران کوتاه شود.
وی خاطرنشان کرد: قرار است تا پایان مهرماه عملیات زیرسازی سه کیلومتر دیگر این مسیر به انجام برسد تا آسفالت این سه کیلومتر نیز در سال آینده تکمیل شود.
فرماندار شهرستان نیر این مسیر را از حیث کاهش بار ترافیکی استان در تردد به مرکز کشور بسیار حایز اهمیت توصیف کرد و گفت: ادامه این مسیر در محدوده شهرستان میانه قرار دارد که در رایزنی با فرماندار این شهرستان قرار شده این محور به شکل کامل تکمیل و به بهره بردا برسد.
اقبالی افزود: با ارتقای این محور به یک راه اصلی تلاش بر این است تا در بودجه سال ۱۴۰۰ از ردیف ملی برخوردار شده و تامین اعتبار مورد نیاز انجام شود.
وی گفت: در کنار محور اردبیل – سرچم این راه ارتباطی می تواند مردم اردبیل و شهرهای همجوار را با یک فاصله کوتاه به میانه و از آنجا به اتوبان زنجان – تهران متصل کند تا در کمترین زمان طی طریق به مرکز کشور صورت گیرد.
فرماندار شهرستان نیر با قدردانی از همت راه و شهرسازی در تکمیل این محور ارتباطی بیان کرد: انتظار می رود استان همسایه نیز در تکمیل این محور همت و تلاش واقعی را انجام داده و در سال آیند به شکل کامل این مسیر با مشخصات راه اصلی در اختیار اهالی هر دو استان قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up