• شناسه خبر : 37889
  • تاریخ انتشار : 20 مهر 1399 - 05:38

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از برگزاری مانور جهادی تعمیرات برق در مشگین شهر خبر داد.

 

حسین قدیمی

حسین قدیمی در حاشیه آغاز مانور جهادی تعمیرات برق در مشگین شهر اظهار کرد: در این مانور یک دستگاه اتوبستر در راستای افزایش ولتاژ و رفع ضعف برق منطقه به قیمت ۵۰۰ میلیون تومان خریداری و نصب شده است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت توزیع برق استان اردبیل در راستای تامین برق مستمر و پایدار، افزایش قابلیت اطمینان و تاب آوری شبکه، کاهش خاموشی ها، جلب رضایتمندی مشترکین و ارتقا آمادگی همکاران در مقابله با بحران این مانور جهادی را برگزار می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل بابیان اینکه در این مانور ۳۸ اکیپ و ۲۰۲ نفر حاضر هستند، گفت: این مانور در مسیر پست ۶۳ کیلوولت مرادلو در حال انجام است تا افزایش و بهبود شبکه برق مشگین و رضایت مشترکین را شاهد باشیم.
قدیمی اقدامات اجرایی در این مانور را تعویض مقرهای معیوب، اصلاح تیرهای فرسوده و کجی آنها و افزایش ظرفیت نیرورسانی با تعویض سطح مقطع سیم های ابتدا فیدر ها اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل در ادامه بیان کرد: این برنامه اولین مانور جهادی تعمیرات در سطح استان است و در اواخر ماه آینده مانور دیگری در دو فیدر چهار شمالی و فیدر چهار جنوبی شهر اردبیل برگزار خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up