• شناسه خبر : 37999
  • تاریخ انتشار : 22 مهر 1399 - 10:22

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: دومین سوگواره استانی عکس محرم اردبیل به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل و با مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود استان و حوزه هنری استان برگزار می‌شود.

عزاداری عاشورا

عاطف محمدنژاد اصل رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: دومین سوگواره استانی عکس محرم اردبیل به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل و با مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود استان و حوزه هنری استان برگزار می‌شود.

محمدنژاد اصل اضافه نمود: مهلت ارسال آثار در دو بخش عکاسی حرفه‌ای و عکاسی با موبایل از زمان آغاز فراخوان یعنی شهریورماه ۱۳۹۹ (محرم ۱۴۴۲) تا ۱۵ آبان ماه است. همچنین نحوه ارسال آثار از طریق پیام رسان‌ها به نشانی ardabilashura۲@ و پست الکترونیکی ardabilashura۲@gmail.com   می‌باشد.

این مسئول خاطر نشان نمود: اختتامیه این سوگواره نیز در صورت مساعد بودن اوضاع شهر اردبیل از نظر شیوع کرونا، ۲۳ آبان ماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است علاقه‌مندان جهت اطلاع از فراخوان سوگواره و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اینستاگرام سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل به نشانی  ardebil.farhangi و سایت شهرداری اردبیل به نشانی ardabilcity.ir و یا به آدرس دبیرخانه سوگواره به نشانی اردبیل، میدان جانبازان، فرهنگسرای بانوان مراجعه و یا با شماره تماس ۱-۳۳۲۳۶۷۸۰ تماس حاصل نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up