• شناسه خبر : 38014
  • تاریخ انتشار : 22 مهر 1399 - 11:18

شهردار اردبیل گفت: در ورودی از سمت خلخال و همچنین آستارا عملیات عمرانی، ساماندهی فضای سبز، آبیاری قطره‌ای فضای سبز و نصب چراغ‌های تزئینی در حال انجام است.

حمید لطف اللهیان

شهردار اردبیل اظهار کرد: در کنار تکمیل پل قدس شهرداری سایر پروژه‌های خود را نیز با هدف توسعه متوازن شهر اردبیل به پیش می‌برد و به هیچ وجه توقفی در این مسیر وجود ندارد.

حمید لطف اللهیان گفت: با حضور استاندار اردبیل، نمایندگان و اعضای شورای شهر اخیرا نشستی را با قرارگاه خاتم‌الانبیاء انجام دادیم تا به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه‌های متعدد عمران شهری و تعیین تکلیف پسماند شهر اردبیل به انجام برسد تا مردم از مزایای این پروژه‌ها و طرح‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: در هفته آینده قرار است مسئولان قرارگاه خاتم‌الانبیا در اردبیل حضور یافته و مقدمات آغاز پروژه‌های مورد توافق را فراهم کنند که امیدواریم در دو سال آینده این پروژه‌ها شکل اجرایی به خود بگیرد.

شهردار اردبیل گفت: در شرایط سخت اقتصادی توقفی در توسعه شهر اردبیل رخ نداده و به هیچ وجه پروژه‌های عمرانی و خدماتی متوقف نشده است بلکه در حوزه‌های مختلف از بازگشایی‌ها گرفته تا زیباسازی شهر پروژه‌های شهرداری در حال اجراست.

لطف‌اللهیان در مورد ساماندهی ورودی شهرها و اجری پروژه‌ها با اولویت‌های تعریف شده بیان کرد: ما کاستی‌ها و کوتاهی‌ها را قبول داریم اما در حد وسع و توان سعی بر این است تا پروژه‌ها در بخش‌های مختلف اجرا شود که قطعا سال به سال چهره شهر اردبیل متفاوت‌تر از گذشته است.

وی با اشاره به کیفیت اجرای پروژه‌ها و دقت شهرداری در اولویت تکمیل طرح‌های گردشگری و مورد قبول مسافران تصریح کرد: هرچند امسال به دلیل شیوع کرونا میزان حضور گردشگران کمرنگ بود اما برای سال‌های آینده سعی بر این است تا با آراستگی شهر میزبان شایسته‌ای برای مسافران و میهمانان داخلی و خارجی باشیم.

شهردار اردبیل به ورودی شهر از سمت تبریز و ساماندهی این مسیر در قسمت‌های مختلف اشاره کرد و گفت: عملیات جدول‌کشی، زیرسازی، روشنایی و نصب چراغ‌های تزئینی، کاشت درخت و درختچه‌های زینتی و تابلوهای متنوع در این مسیر انجام شده تا جلوه ورودی شهر شکل شایسته‌ای به خود بگیرد.

لطف‌اللهیان افزود: در ورودی از سمت خلخال و همچنین آستارا عملیات عمرانی، ساماندهی فضای سبز، آبیاری قطره‌ای فضای سبز و نصب چراغ‌های تزئینی در حال انجام است.

وی در پایان اجرای المان میدان وحدت با طراحی مناسب و براساس الگوهای تاریخی شهر اردبیل را یادآور شد و بیان کرد: امیدواریم در سال آینده کار احداث این المان به اتمام رسیده و این ورودی شهر شکل زیبایی برای شهروندان و ساکنان این منطقه پیدا کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up