• شناسه خبر : 38023
  • تاریخ انتشار : 22 مهر 1399 - 05:08

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: برای تامین برق صنایع استان مشکلی نداریم.

برق

حسین قدیمی در جلسه بررسی زیرساخت های مورد نیاز تامین برق صنایع اظهار داشت: شرکت برق آمادگی کامل در تأمین برق تمامی صنایع و کارخانجات را دارد و برای تامین برق صنایع استان هیچگونه مشکلی نداریم و تامین، توسعه و تولید انرژی در دست برنامه ریزی و اجراست.

وی با بیان اینکه متولیان شهرک‌های صنعتی باید قبل صدور پروانه‌های جدید فعالیت فکری به حال تامین برق آنها بکنند، افزود: میزان برق مصرفی واحدهای صنعتی مانند برق خانگی نیست که تامین آن به راحتی انجام گیرد؛ چراکه برای تامین برق برخی از این واحد شرکت برق در مواردی ناچار به ایجاد پست انتقال برق می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل همچنین از اجرای طرح برق رایگان از ماه آینده گفت:در راستای اجرای این طرح ملی در استان اردبیل مشترکان خانگی به سه دسته پرمصرف، خوش مصرف و کم مصرف تقسیم بندی شده و کم مصرف‌ها از پرداخت ۱۰۰در صد قبوض برق معاف خواهند شد.

قدیمی با اشاره به اینکه اردبیل یکی از استانهای مستعد در احداث نیروگاهای خورشیدی و استفاده از انرژی‌های نو تجدیدپذیر است، تصریح کرد: تا پایان امسال یک دستگاه پست ۶۳کیلوولت به ظرفیت ۳۰مگاولت آمپر جهت تامین برق آرتا انرژی احداث و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up