• شناسه خبر : 38052
  • تاریخ انتشار : 23 مهر 1399 - 02:23

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تاکنون برای یک هزار و ۴۷ واحد صنعتی اردبیل پروانه بهره‌برداری صادر شده است.

کارگر کارگاه صنعتی

رامین صادقی صبح امروز در بازدید از واحدهای تولیدی اردبیل اظهار داشت: اهمیت به توسعه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی در استان اردبیل یک نیاز مبرم و اساسی است و در این زمینه به دنبال آغاز برنامه‌ها همگام با اشتغال‌زایی هستیم.

وی با اشاره به این که اشتغال‌زایی برای ۱۹ هزار نفر به طور مستقیم در دستور کار است گفت: به دنبال فعال‌سازی واحدهای راکد به چرخه فعالیت هستیم و در این زمینه بازگردانی ۵۰ واحد راکد به چرخه فعالیت برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اشتغال‌زایی برای جوانان بیکار و جویای کار از اهم مواردی است که با جدیت و اهتمام ویژه به دنبال آن هستیم و با توجه به این که در حال حاضر یک هزار و ۴۷ واحد صنعتی استان پروانه بهره‌برداری دارند لزوم حمایت از این واحدها اولویت اساسی است.

صادقی ادامه داد: اهمیت به تولیدات صادرات محور یک پوئن مثبت برای این استان محسوب می‌شود و می‌توانیم در سالی که مزین به نام جهش تولید است برای افزایش قدرت ارزآوری داخلی در استان برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام دهیم.

وی اظهار کرد: اگر بتوانیم توسعه استانی را با اهمیت به بخش تولید و صنعت ارتقا دهیم بدون شک شاهد دستیابی به اهداف مورد نظر در ارتباط با تحقق شعار سال خواهیم بود که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up