• شناسه خبر : 38064
  • تاریخ انتشار : 23 مهر 1399 - 02:47

رئیس فدراسیون والیبال گفت: طبق هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده سرمربی تیم ملی والیبال ایران تا دو هفته آینده مشخص می‌شود.

والیبال

محمدرضا داورزنی ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت والیبال استان اردبیل اظهار داشت: طبق هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده سرمربی تیم ملی والیبال ایران تا دو هفته آینده مشخص می‌شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر سه گزینه از کشورهای ایتالیا و روسیه گزینه‌های تصدی‌گری والیبال هستند و در تلاش هستیم برای تحقق اهداف مورد نظر مشکلات و موانع موجود دست یابیم.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: کمیته فنی در حال بررسی تعیین سرمربی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران است که درصدد هستیم برای توسعه ورزش والیبال و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای این ورزش به تمامی اهداف خود دست یابیم.

داورزنی ادامه داد: امیدواریم مسئولین و دستگاه‌های مربوطه و نیز هیئت‌های ورزشی استان‌ها توسعه والیبال را همگام با همدیگر مورد توجه قرار داده و در توسعه برنامه‌های ورزشی در سطح کشور با ما همکاری‌های لازم را داشته باشند.

در این مجمع پیمان مدرس با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به مدت چهار سال رئیس هیئت والیبال استان اردبیل شد.

در ابتدای این مراسم برای تصدی پست ریاست هیئت والیبال استان اردبیل، سه نفر تایید صلاحیت شده بودند که پیمان مدرس با کسب ۱۵ رای برای مدت چهار سال رئیس هیئت والیبال استان اردبیل شد.

توحید حیدری و محمد نادری دیگر کاندیدای تصدی پست ریاست هیئت والیبال استان اردبیل بودند که حیدری غایب بود و نادری قبل از شروع رای‌گیری، از حضور در انتخابات انصراف داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up