دبیرخانه کمیسیون ماده صد شهرداری اردبیل با حضور اعضای شورای شهر،شهردار و رئیس کل دادگستری استان اردبیل افتتاح شد.

 

افتتاحیه

طی مراسمی با حضور دکتر عتباتی رییس دادگستری استان، دادستان اردبیل، معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل امور شهرداری و شوراهای استان،رییس و اعضای شورای شهر و شهردار اردبیل، دبیرخانه مرکزی کمیسیون ماده صد شهرداری اردبیل افتتاح شد.

شهردار اردبیل در آیین افتتاح دبیرخانه با تاکید بر صیانت از آرای کمیسیون ماده صد گفت: به جهت کاهش تخلفات ساختمانی و احقاق حقوق شهر و شهرداری در حوزه کمیسیون ماده صد و اجرای مواد کمیسیون ماده صد این دبیرخانه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

لطف‌اللهیان به پیگیری‌های مسئولین مبنی بر ساماندهی مسائل مربوط به شهر و شهرسازی اشاره کرد و افزود: شیوه‌ های شهرداری که سال های سال در برخورد با تخلفات شهری اجرا می کرد نواقصات مشهودی داشت که لازم دانستیم اصلاح شود و با افتتاح این مجموعه امیدواریم به این نواقصات خاتمه دهیم.

وی با بیان اینکه این مجموعه ماه عسل رویکرد و رعایت مسائل قانونی است، افزود: دبیرخانه جهت اصلاح سیستم و ارتقا سلامت اداری و رفع تبعیض مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهردار اردبیل با بیان اینکه نرم افزاری پایه گذاری می شود که موجب کاهش تخلفات شهری و احقاق حقوق شهرداری خواهد شد، گفت: دبیرخانه متمرکز کمیسیون ماده ۱۰۰ و ارجاع مکانیزه پرونده‌ها به شعب بدون دخالت عامل انسانی راه‌اندازی شده که ضمن متمرکز شدن امور تسهیل ، خدمت‌رسانی به مردم تسریع می‌شود.

لطف اللهیان ضمن قدردانی از دادگستری استان بیان کرد: تجمع امروز ما به موجب توجهات، رهنمودها و هم پشتیبانی های دادگستری بوده است.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/38082