• شناسه خبر : 38096
  • تاریخ انتشار : 24 مهر 1399 - 02:44

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خلخال از توزیع ۱۰ تانکر آب بین اهالی روستای آغ بلاق شهرستان خلخال خبر داد.

رزمنده سپاه

سرهنگ دوم پاسدار جواد نوروزی جانشین فرمانده سپاه ناحیه خلخال اظهار داشت: در راستای اجرای سومین گام از مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه ۱۰ تانکر آب شرب به همت بسیج ‌خلخال و با همکاری امورعشایری این شهرستان  دربین عشایر روستای آغ بلاق شهرستان خلخال توزیع شد.

نوروزی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی و سازندگی باید در جامعه ترویج پیدا کند گفت‌: ‌دستگاه‌های اجرایی و دهیاری‌ها می‌توانند با مشارکت بسیج سازندگی در بخش‌های مختلف ‏عمرانی به ویژه در روستا‌ها خدمات ارزشمندی ارائه دهند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خلخال ادامه داد : بسیج ‌نهادی است که از سال ۱۳۷۹ برای خدمت‌رسانی به روستاها و مناطق محروم کشور با استفاده از توان و ظرفیت‌های جوانان و داوطلبان حرکت‌های جهادی تشکیل‌شده است.

وی افزود: بسیج ‌با ورود به عرصه‌های مختلف آبادانی و توسعه کشور گام‌های مطلوبی در حوزه محرومیت‌زدایی از چهره شهرهای کشور برداشته و با برگزاری طرح هجرت گام‌های بلندی در راستای توجه به مناطق محروم کشور داشته است، این نهاد با استفاده از ظرفیت‌های خود و با استفاده از ظرفیت نیروی بسیج توانسته نقش بی‌‌بدیلی در محرومیت‌زدایی و کسب اعتماد مردم در اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف استان به دست آورد.

نوروزی با اشاره به اینکه بسیج ‌علاوه بر فعالیت‎های متنوع عمرانی، منابع طبیعی و آبخیزداری در ساخت مساجد و مدارس نیز به کمک آبادانی کشور می‎رود بیان کرد: به همت گروه‌های مختلف جهادی بسیج‌، هر ساله اقدامات مهمی در راستای محرومیت‌زدایی در روستاهای محروم و‌ کم‌برخوردار شهرستان خلخال انجام می دهد که این نتیجه زحمات و تلاش های خداپسندانه و خالصانه بسیجیان گرامی است.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خلخال در پایان با بیان اینکه توزیع تانکرهای آب شرب درقالب رزمایش کمک مومنانه همچنان ادامه خواهد داشت تصریح کرد: بالغ بر ۱۵۰ تانکر آب شرب بین عشایر روستاهای مختلف شهرستان خلخال که با مشکل تامین آب  موردنیاز مواجهه بودند توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلخال توزیع شده است‌.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up