• شناسه خبر : 38101
  • تاریخ انتشار : 24 مهر 1399 - 02:01

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تخصیص ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی و مجهزسازی استادیوم علی دایی اردبیل محقق شده و بازاسزی و تکمیل آن تا پایان امسال انجام می‌شود.

سالن ورزشی

سجاد انوشیروانی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اظهار داشت: با توجه به اهمیت وجود یک استادیوم ورزشی مجهز در استان اردبیل پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و طبق تمهیدات به عمل آمده بازسازی استادیوم علی دایی اردبیل تا پایان امسال انجام می‌شود.

وی با اشاره به این که تخصیص ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی و مجهزسازی این استادیوم تحقق پیدا کرده است بیان کرد: امیدواریم با تکمیل این استادیوم ورزشی مشکلات و موانع ورزش فوتبال در استان اردبیل برطرف شود و شاهد حضور تیم‌های اردبیلی در لیگ دسته یک کشور باشیم چرا که این استان فوتبالیست‌های مطرحی همجون علی دایی را به جامعه فوتبال معرفی کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای تقویت و آموزش تیم‌های فوتبال پایه قراردادهایی با اداره کل ورزش و جوانان استان درحال انجام است که این مسئله سبب بهبود وضعیت فوتبال استان اردبیل در آینده‌ای نه چندان دور خواهد شد.

انوشیروانی ادامه داد: اقدامات لازم در راستای توسعه ورزش همگانی در تمامی رشته‌ها و نیز برگزاری جشنواره‌های مختلف ورزشی با همین محور در استان اردبیل محقق شده و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای ارتقای وضعیت هیئت‌های ورزشی لازمه اساسی است.

وی اظهار کرد: از سازمان فرهنگی و ورزشی انتظار می‌رود در راستای توسعه و ارتقای ورزش همگانی و نیز حمایت از هیئت‌‌های ورزشی تلاش‌های همه‌جانبه خود را به‌کارگیرند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکنند چرا که این مسئله برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان یک امر حیاتی و اساسی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up