• شناسه خبر : 38107
  • تاریخ انتشار : 24 مهر 1399 - 02:39

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: بنابر رعایت ضوابط ستاد مقابله با کرونا فردا نماز جمعه در شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر اقامه نمی‌شود.

نمازجمعه

حجت‌الاسلام ناصر نصیری اظهار داشت: بنابر رعایت ضوابط ستاد مقابله با کرونا و نیز تشدید وضعیت قرمز شیوع این بیماری فردا نماز جمعه در شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر، لاهرور و رضی اقامه نمی‌شود.

وی بیان کرد: در بقیه شهرستان‌ها هم نماز جمعه با رعیت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی اقامه می‌شود که از مردم انتظار داریم از آوردن کودکان و سالمندان با توجه به حساسیت شرایط اجتناب کنند و تمامی موازین بهداشتی مورد توجه واقع شود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: از حاضران در اقامه نماز جمعه انتظار می‌رود حتما از ماسک استفاده کنند و استفاده از مهر و سجاده شخصی را در هنگام اقامه نماز مورد توجه واقع دهند تا شرایط شیوع این بیماری در استان کاهش یابد.

نصیری ادامه داد: تا زمان تداوم وضعیت قرمز در این شهرستان‌ها اقامه نماز در این شهرستان‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود و در این زمینه انتظار می‌رود تا در راستای رسیدن به وضعیت سفید همگان همکاری‌های لازم را داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up