• شناسه خبر : 38366
  • تاریخ انتشار : 28 مهر 1399 - 10:18

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: طرح آوای ورزش در همسایگی در راستای نشاط اجتماعی و سلامتی عموم مردم به ویژه ساکنین مجتمع های مسکونی تا زمان رهایی از شر کرونا ادامه خواهد داشت.

ورزش

همزمان با دومین روز هفته تربیت بدنی و همچنین همزمان با سراسر کشور هجدهمین سوت آوای ورزش در همسایگی با حضور  مدیرکل ورزش وجوانان استان، ورزشکاران و پیشکسوتان، در مجتمع فرهنگیان اردبیل نواخته شد.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: طرح آوای ورزش یکی از طرح های موفق وزارت ورزش وجوانان است که با تاکید مقام عالی وزارت و اهتمام فدارسیون ورزش های همگانی در راستای سلامتی و نشاط اجتماعی گام برداشته است.
وی افزود: این طرح در راستای نشاط اجتماعی و سلامتی عموم مردم به ویژه ساکنین در مجتمع های مسکونی ادامه خواهد داشت و تا زمانی که از شر ویروس منحوس کرونا رهایی پیدا نکردیم این طرح را در مجتمع های مسکونی در سطح استان اردبیل ادامه خواهیم داد تا بتوانیم در نشاط اجتماعی و سلامت عموم مردم قدمی را برداریم.
انوشیروانی گفت: دراین طرح ورزشکاران در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی به انجام حرکات ورزشی و نرمش پرداختند.
مدیر کل ورزش و جوانان تصریح کرد: طرح آوای ورزش در همسایگی از سوی فدراسیون ورزشهای همگانی برای زمان کرونا طراحی شد تا بدین وسیله شهروندان در بالکن های منازل و بوستان ها بتوانند ورزش کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up