• شناسه خبر : 38446
  • تاریخ انتشار : 29 مهر 1399 - 08:58

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: بررسی آخرین وضعیت شهرداریها و دهیاریهای استان در بحث اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه های عمرانی، پسماند، آسفالت معابر و قیر مورد نیاز شهرداریها در دستور کار قرار گرفته است.

پروژه عمرانی

در دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با دکتر جمالی نژاد،معاون وزیر کشور تفاهم نامه تامین ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداریهای استان با کمک مالی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و استانداری اردبیل امضا شد.

فرزاد قلندری در حاشیه این دیدار گفت:  بر اساس این تفاهمنامه اعتبار مربوط به تامین ماشین آلات شهرداری‌ها به نسبت یک سوم توسط سازمان و یک سوم توسط استانداری و یک سوم توسط خود شهرداریها انجام خواهد شد.

وی گفت: بررسی آخرین وضعیت شهرداریها و دهیاریهای استان در بحث اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه های عمرانی، پسماند، آسفالت معابر و قیر مورد نیاز شهرداریها از دیگر نتایج این نشست بود.

قلندری بیان کرد:همچنین کمک مالی به هزینه های جاری و پرسنلی و خدمات شهری مطرح وقول مساعد در جهت تامین بخشی از اعتبارات مورد نیاز توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور داده شد.

وی گفت:همچنین مقرر گردید توسط سازمان شهرداریها تسهیلات کم بهره مورد نیاز شهرداریها برای ایجاد درآمد پایدار شهرداریها تامین و تخصیص یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up