• شناسه خبر : 38460
  • تاریخ انتشار : 29 مهر 1399 - 10:07

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: راه ارتباطی نیر-کریق-آرموداق در تسهیل ارتباط میان دو شهرستان نیر و میانه و از لحاظ اقتصادی نقش به‌سزایی دارد.

صدیف بدری

صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در بازدید از روند عملیات اجرایی پروژه راه ارتباطی کریق-آرموداق در شهرستان نیر که به‌‌همراه فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل و محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل انجام گرفت با اعلام این مطلب افزود: راه ارتباطی کریق-آرموداق، پس از بهره‌‌‌برداری علاوه بر تسهیل ارتباط میان شهرستان‌‌های نیر و میانه، در مواقع ضروری می‌‌تواند حتی به‌‌عنوان یکی از راه‌‌های اصلی ارتباطی استان با مرکز کشور هم مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: پیگیر رفع موانع پیش روی اجرا و جذب اعتبارات لازم برای تسریع عملیات اجرایی این پروژه مهم هستیم.

فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل نیز در این بازدید، ضمن قدردانی از عملکرد اداره‌‌کل راه و شهرسازی استان در اجرای این پروژه افزود: برای ۱۲ کیلومتر محدوده آذربایجان‌‌شرقی نیز با مسئولین این استان مذاکرات اولیه انجام و جلسات کاری برای جمع‌‌بندی موضوع جهت شروع عملیات در استان همجوار را خواهیم داشت.

محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در این بازدید ضمن تشریح آخرین وضعیت پروژه افزود: از ۲۰ کیلومتر مسیر راه ارتباطی کریق-آرموداق، هشت کیلومتر در حوزه استحفاظی استان اردبیل و در شهرستان نیر و ۱۲ کیلومتر در حوزه شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی قرار دارد.

وی گفت: در بخش هشت کیلومتری این محور که در حوزه استحفاظی استان اردبیل قرار دارد، تاکنون پنج کیلومتر زیرسازی و آسفالت شده و در سه کیلومتر باقی‌‌مانده عملیات زیرسازی امسال به اتمام می‌‌رسد و با تکمیل عملیات روسازی و آسفالت در سال آینده کل مسیر حوزه شهرستان نیر تکمیل و به بهره‌‌برداری خواهد رسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up