• شناسه خبر : 38474
  • تاریخ انتشار : 29 مهر 1399 - 12:15

  جهانگیر شهباززاده، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تشکیل ۱۳۰ پرونده تخلف صنفی در طول هفته گذشته خبر…

 

جهانگیر شهباززاده، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تشکیل ۱۳۰ پرونده تخلف صنفی در طول هفته گذشته خبر داد و گفت: در طول یک هفته گذشته بیش از ۳ هزار و ۳۲۱ واحد صنفی اعم از تولیدی و توزیعی مورد بازرسی قرار گرفته که در جریان این بازرسی‌ها ۱۳۰ مورد پرونده تخلف صنفی به ارزش یک میلیارد و ۵۹۵ میلیون و ۸۱۳ هزار و ۱۵۰ ریال تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان اردبیل ارسال گردید.

او تعداد تماس‌های مردمی با سامانه ۱۲۴ سازمان را در مدت زمان یاد شده ۸۵ مورد اعلام کرد و افزود: از مجموع گزارشات دریافتی ۳۴ مورد پرونده تخلفاتی تشکیل گردیده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: طی مدت زمان یاد شده ۲۶ مورد گشت مشترک با دستگاه‌های ذیربط در جهت مدیریت، کنترل و تنظیم بازار صورت گرفته است.

شهباززاده در ادامه از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، احتکار، و … مراتب را به صورت حضوری و یا با سامانه ارتباطی ۱۲۴ واحد رسیدگی به شکایات مردمی اطلاع دهند تا سریعاً تحت رسیدگی قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up