• شناسه خبر : 38510
  • تاریخ انتشار : 30 مهر 1399 - 01:06

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: با تدارک امکانات گردشگری در اردبیل آماده میزبانی از گردشگران گرجی در این شهر هستیم تا پذیرای آنها در شهر گردشگری و توریستی اردبیل باشیم.

جواد انصاری

جواد انصاری در نشست اعضای شورای شهر و شهردار اردبیل با سفیر ایران در گرجستان اظهار کرد: مشترکات زیادی با کشور گرجستان داریم که با بهره‌گیری از این اشتراکات فرهنگی، تاریخی، مدنی و … به راحتی می‌توان در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری نیز پیشقدم عمل کرد.

وی به سایت جهانی بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی به عنوان یکی از مجموعه‌های گردشگری بی‌نظیر اشاره و خاطرنشان کرد: در کنار این مجموعه منطقه نمونه گردشگری شورابیل با زیرساخت‌های مناسب که مدیریت شهری فراهم کرده می‌تواند به محل حضور گردشگران و حتی سرمایه‌گذاران تبدیل شود.

رئیس شورای شهر اردبیل حضور رایزنان فرهنگی از کشورهای دوست و همسایه ایران را در استان اردبیل مناسب ارزیابی کرد و افزود: این حضور و بازدید از مکان‌های منحصربفرد گردشگری اردبیل می‌تواند علاوه بر ایجاد قرابت‌های فرهنگی سبب معرفی این شهر مهم گرشگری در کشور شده و پای بسیاری از گردشگران خارجی را به استان باز کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up