• شناسه خبر : 38527
  • تاریخ انتشار : 30 مهر 1399 - 02:58

سجاد انوشیروانی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته تربیت بدنی در اردبیل اظهار داشت: به دلیل تداوم خط قرمز کرونا اجرای ورزش‌های قهرمانی در اردبیل…

باشگاه ورزشی

سجاد انوشیروانی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته تربیت بدنی در اردبیل اظهار داشت: به دلیل تداوم خط قرمز کرونا اجرای ورزش‌های قهرمانی در اردبیل همچنان تعطیل است و استخرهای ورزشی در حالت تعلیق قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به این که شرایط ادامه فعالیت قهرمانان ورزشی شرایط سفید کرونایی است بیان کرد: علی‌رغم شرایط به وجود آمده ناشی از کرونا اما اردبیل در چندین سال اخیر آن طور که باید در شأن این خطه باشد رشد و بالندگی نداشته و کارنامه درخشانی کسب نکرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ورزش و جوانان استان اردبیل در حال حاضر با بدهی‌های کلان مواجه است که این مسئله مشکلات عدیده‌ای را ایجاد کرده است که درصدد هستیم با حمایت‌های همه‌جانبه بدهی‌های مربوطه را پرداخت و وضعیت موجود را ساماندهی کنیم.

انوشیروانی ادامه داد: تیمداری در رشته‌های مختلف یکی از اولویت‌های اساسی ما است که در این زمینه درصدد هستیم برای حضور تیم والیبال در لیگ دسته یک برنامه‌های لازم را پیاده‌سازی کنیم و جایگاه ورزش استان اردبیل را با ایجاد انگیزه تقویت‌سازی کنیم.

وی اظهار کرد: اسپانسری در استان اردبیل برای حمایت از ورزش مطلوب نیست و در این زمینه حمایت از تیم‌های ورزشی اولویت اساسی است که درصدد هستیم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی به اهدف خود جامه عمل پوشانده و با رایزنی‌های به عمل آمده تیم‌های شایسته‌ای را راهی مسابقات کشوری کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up