• شناسه خبر : 38566
  • تاریخ انتشار : 30 مهر 1399 - 09:10

نخل همان درخت خرما است که قدی کشیده دارد و بیشتر در جنوب ایران دیده می شود. حال ممکن است این درخت به شکل های مختلف در خواب دیده شود که معبران به تعبیر آن پرداخته اند . در ادامه با ما همراه باشید .

تعبیر خواب

خالد بن علی درباره تعبیر خواب نخل می گوید نخل در خواب نشان از مال و عمر طولانی دارد . باید بدانید به طور کلی, دیدن نخل در خواب تعبیر خوبی دارد و نشانه امید برای انسان است .البته بد نیست بدانید دیدن نخل پژمرده , در خواب تعبیر خوبی ندارد و نشان می دهد که روزهای سختی را پیش رو خواهید داشت .

آنلی بیتون درباره تعبیر خواب مى‏گوید:

دیدن درخت نخل در خواب ، به معناب یافتن موقعیتهای امیدبخش و شادمانی بسیار زیادی است .

اگر دختری در خواب ببیند از خیابانی می گذرد که دو طرفش پر از درخت نخل است ، نشانه آن است که همسری وفادار, و خانه دار و لبریز از عشق و محبت خواهد داشت . اما اگر در خواب ببیند نخلهای دو طرف خیابان خشکیده اند ، علامت آن است که اتفاق غم انگیزی ناگهان آرامش او را بر هم خواهد زد .

اگر در خواب درخت نخل ببینید، به این معنا است که زندگى خوبى خواهید داشت. دیدن درخت نخل خشکیده، در خواب، نشانگر وقوع حوادث غیرمنتظره است.

تعبیر خواب نخل به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

خرما، محصول نخل که غالبا در جنوب کشور می روید، شیرین و مطبوع است. دیدن نخل در خواب به شرط این که, سرسبز و با طراوت باشد ثمر شیرین دارد و باید منتظر اتفاقت خوبی باشید. دیدن نخل پژمرده , و بی ثمر در خواب را باید نشانه روزهای سخت و ناگوار بدانید که انشاء الله پیش نخواهد آمد.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

دیدن نخل در خواب، به مردی عالم یا مسلمانی خیّر برای مردم تعبیر میشود و گفته شده است که دیدن , نخل در خواب، نشان از عمر طولانی و فراوانی مال و ثروت دارد.

نخل از درختان گلدار تک لپه‌ای است. انواع نخل به طور عمده درختان نواحی گرمسیری هستند. معمولاً نخل‌ها , تنه‌های بلند و بدون شاخه‌ای دارند که مجموعه‌ای از برگهایی بزرگ، مرکب و همیشه سبز در بالای آن قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up