• شناسه خبر : 38577
  • تاریخ انتشار : 30 مهر 1399 - 11:12

عضو شورای شهر اردبیل گفت: با تلاش و پیگیری‌های شهردار اردبیل احداث پل قدس سرعت بیشتری گرفته و امیدواریم در فصل زمستان شاهد تعطیلی این پروژه نباشیم.

علیرضا غریبی
علیرضا غریبی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با اشاره به فرا رسیدن فصل سرد سال و تمهیدات لازم برای ادامه پروژه پل قدس اظهار کرد: در حال حاضر کارگاه پل قدس به صورت شبانه‌روزی فعال است و از حضور و پشتیبانی تمامی مسئولان، نمایندگان و مدیران در سرعت گرفتن اجرای این پروژه قدردانی می‌کنیم و امیدواریم بیش از این در تکمیل و راه‌اندازی این پروژه شرمنده مردم نباشیم.

وی تصریح کرد:‌ کیفیت احداث این پروژه بسیار برای ما با اهمیت است و قطعا با تمهیداتی که اندیشیده شده سعی بر ارتقا کیفی پروژه و سرعت اجرایی آن است.

عضو شورای شهر اردبیل به بازدیدهای متعدد از روند اجرایی پل قدس اشاره کرد و گفت: این بازدیدها قطعا مفید به فایده و در جهت سرعت دادن به روند اجرای پروژه و همچنین حل مشکلات احتمالی است که ما از استاندار اردبیل، سه نماینده اردبیل در مجلس، رئیس کل دادگستری و دادستان که با حضور در کارگاه پل قدس شورا و شهرداری را حمایت کرده و آشنایی بیشتری با روند اجرایی این مجموعه داشتند، سپاسگزاری می‌کنیم.

غریبی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: به دنبال همین بازدیدها بوده که حمایت‌های مالی از پروژه انجام شده تا در روند آن خللی به وجود نیاید.
وی افزود: با فعالیت شبانه‌روزی کارگاه پل قدس شورا و شهرداری به خواسته به حق مردم پاسخ گفته و امیدواریم با تکمیل و راه‌اندازی آن تا پایان امسال بتوانیم به این محبت‌ها پاسخی در شأن بدهیم.

غریبی بیان کرد: شورای شهر نیز در کنار سایر مجموعه‌ها روند احداث پل را رصد می‌کنند و در خدمت مجموعه مدیریت شهری است تا به هر شکل ممکن به تکمیل و راه‌اندازی آن کمک کرده و یاریگر مجموعه‌های عمرانی و اجرایی شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up