• شناسه خبر : 38620
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 09:35

مسعود امامی یگانه در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و کارکنان معاونت خبر صدا و سیما اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز…

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی یگانه در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و کارکنان معاونت خبر صدا و سیما اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز اردبیل هم در حوزه‌های مختلف با محوریت ارائه و انعکاس مطالبات مردم و پیگیری اقدامات انجام شده پیشگام است و رویکرد این رسانه مردم محور است.

وی افزود: کارکنان خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل پای ثابت تمام رویدادها، برنامه‌ها و تحولات منطقه هستند و شبانه روزی برای اطلاع رسانی تلاش می‌کنند که این امر قابل تقدیر و قدردانی است.

فرماندار اردبیل گفت: خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل مخاطبان خاص خود را دارد و بخش‌های خبری این مرکز با توجه به نیروهای کاردان و تخصصی، از جایگاه و اهمیت خاصی برخوردار است.

امامی یگانه افزود: تولید و پخش گزارش‌های فاخر خبر صدا و سیمای اردبیل برای معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های منطقه در بخش‌های مختلف، در شبکه‌های سراسری و برون مرزی بسیار حائز اهمیت است که عملکرد معاونت خبر صدا‌ و سیمای مرکز اردبیل در این حوزه قابل قدردانی است.

امامی یگانه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، امید آفرینی و تعمیق اخلاق و آگاهی بخشی را از شرایط مهم توفیق رسانه خواند و اظهار امیدواری کرد در جامعه با صلابت مضاعف به سمت حل مسائل برویم.

فرماندار اردبیل همچنین با قدردانی از زحمات مدیرکل و نیروهای خدمتگزار در بازدید از بخش‌های صدا و سیما با تنی چند از مدیران و کارشناسان نیز به گفت و گو درباره مسائل شهرستان اردبیل نشست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up