• شناسه خبر : 38626
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 09:16

حسین افسانه اظهار کرد: ما انتظار داریم برای پل قدس مدیر پروژه انتخاب شود تا شهردار اردبیل در جایگاه مدیر پروژه قرار نگرفته و وقت…

پل قدس

حسین افسانه اظهار کرد: ما انتظار داریم برای پل قدس مدیر پروژه انتخاب شود تا شهردار اردبیل در جایگاه مدیر پروژه قرار نگرفته و وقت خود را تنها صرف روند اجرایی این پروژه نکند.

وی خاطرنشان کرد: مدیر پروژه مسئولیت کامل در روند اجرایی و کارگاهی را برعهده دارد و پل قدس با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان ارزش آن را دارد که یک مدیر پروژه توانمند و فعال داشته باشد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل به گستردگی این پروژه اشاره کرد و گفت: برخلاف نظر عمومی بنده معتقدم پل قدس سال آخر ۱۴۰۱ به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری خواهد شد.

افسانه در مورد لایحه شهرداری مبنی بر جابجایی اعتبارات در برخی از پروژه‌های عمرانی مناطق مختلف شهر اظهار کرد: ما در لایحه بودجه تکلیف شهرداری را در اولویت اجرای پروژه‌ها تعیین کردیم و ضرورتی ندارد تا به هر دلیلی جابجایی و یا کاهش و افزایش اعتبارات در پروژه‌های عمرانی اتفاق بیفتد.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم تا مدیریت طرح و برنامه در این زمینه نظر خود را اعلام کند و اعضای کمیسیون‌های شورای شهر نگران برخی بی‌توجهی‌ها در اجرای دقیق برنامه و بودجه سالانه هستند که ضرورت دارد شهردار اردبیل به این مباحث توجه جدی کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل در مورد تجمیع کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ و راه‌اندازی دبیرخانه مرکزی در این زمینه گفت: باید جایگاه شعب بدوی و تجدیدنظر مشخص شود تا در صورت اعتراض به رای بدوی در شعبات تجدیدنظر رسیدگی به پرونده‌ها انجام شود.

وی پیشنهاد کرد تا از مجموع هفت شعبه کمیسیون ماده ۱۰۰ دو شعبه به عنوان تجدیدنظر تعیین شود تا خدشه‌ای در این زمینه در رسیدگی به پرونده‌ها به وجود نیاید.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل به اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت راه دسترسی ایران آباد و احداث چمن مصنوعی در این منطقه با کمک اعتبارات دولتی اشاره کرد و افزود: شهرداری با انتخاب پیمانکار باید به روند اجرایی آن سرعت داده و نسبت به جذب اعتبارات دولتی تا سقف ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اقدام کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up