• شناسه خبر : 38636
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 10:57

جواد انصاری در یکصد و بیست و چهارمین جلسه علنی شورای شهر اردبیل ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، همکاری این ارگان با شورای شهر را…

جواد انصاری

جواد انصاری در یکصد و بیست و چهارمین جلسه علنی شورای شهر اردبیل ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، همکاری این ارگان با شورای شهر را مناسب عنوان کرد و با تبریک هفته تربیت بدنی این هفته را فرصت مناسبی برای توجه به مسئله ورزش و ارتباط آن با سلامت جامعه دانست.

انصاری ضمن قدردانی از حضور نمایندگان و بازدید مسئولان استانی از پل قدس تصریح کرد: بازدید مسئولان استانی از این پروژه باعث می شود تا در روند اجرایی پل تسریع شود و همچنین نکاتی که از سوی بازدید کنندگان مطرح می شود مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین از انجام تمهیدات زمستانی توسط پیمانکار پروژه پل قدس خبر داد و گفت: با انجام این تمهیدات حتی با شروع بارش ها نیز عملیات تکمیل عرشه اصلی پل متوقف نخواهد شد و امیدواریم شهرداری تا موعد مقرر این پروژه را تکمیل و به بهره برداری برساند.

رئیس شورای  شهر اردبیل پایان المان میدان وحدت اردبیل را یکی از مطالبات به حق مردم دانست و گفت: از شهرداری خواستار تسریع در تکمیل این المان جهت زیباسازی ورودی شهر از سمت مغان و همچنین تحقق مطالبه مردم هستیم.

حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: پروژه پل قدس به عنوان بزرگترین پروژه استان نیازمند مشارکت عمومی دستگاه های اجرایی و همچنین همکاری مردم است و همچنان در جهت اتمام این پروژه در موعد مقرر، عملیات اجرایی این پل به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

وی افزود: قرارداد این طرح در اواخر سال ۹۴ با تصویب شورا منعقد شده و عملیات اجرایی آن از سال ۹۵ آغاز شده که نوسانات قیمت ها را می توان دلیل اصلی تاخیر در اتمام این پروژه دانست.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در خصوص المان میدان وحدت نیز بیان کرد: مردم درخواست های خود را در خصوص اتمام این المان هم به شورای شهر و هم شهرداری بیان کرده اند و در ماههای اخیر عملیات ساخت این المان سرعت گرفته و  با توجه به اینکه ایجاد نقوش بر روی سنگ این المان در استان دیگری انجام می شود  این مسئله نیز در کندی طرح موثر بوده است.

حسین افسانه عضو شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه بهره برداری از پل قدس را تا پایان سال جاری امری غیرممکن دانست و گفت: دور از انتظار است که پروژه ای با وسعت پل قدس تا پایان سال جاری و با وقوع سرما و بارش در اردبیل به پایان برسد، اما امیدوارم در اسرع وقت این پروژه که به یکی از مطالبات مهم مردم شهر تبدیل شده تکمیل و به بهره برداری برسد.

یعقوب هاشمی عضو دیگر شورای شهر اردبیل هم  گفت: از شهرداری اردبیل می خواهیم  بدون وقفه و طبق وعده ای که داده اند تا پایان سال‌جاری این پل  به بهره برداری برسد تا شاهد اثرات مثبت این پروژه مهم در شهر باشیم.

علیرضا غریبی عضو دیگر شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه از شهردار اردبیل خواست عملیات ساخت  پروژه  با شروع بارش ها متوقف نشود تا در موعد مقرر شاهد بهره برداری از این پل باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up