• شناسه خبر : 38642
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 12:30

شهردار سرعین با اشاره به اینکه در شهر سرعین بلندمرتبه ترین ساختمان استان با ۱۵ طبقه احداث شده است، افزود: این در حالی است که ما مدت‌ها است درخواست تامین نردبان را مطرح کردیم اما راه به جایی نبرده است.

روح الله هدایت

شهردار سرعین در همایش شهرداران استان اردبیل که با حضور با حضور صدیف بدری نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس و معاون امور عمرانی وزارت کشور، مسئولان عمرانی استان اردبیل و شهرداران شهرهای این استان برگزار شد با اشاره به کمبود منابع مالی و انسانی اشاره کرد و گفت: برخی نیروهای ما ۱۰ سال است قرارداد فصلی دارند و برای تبدیل وضعیت آن‌ها نمی‌توانیم اقدامی کنیم.

روح الله هدایت با اشاره به اینکه در شهر سرعین بلندمرتبه ترین ساختمان استان با ۱۵ طبقه احداث شده است، افزود: این در حالی است که ما مدت‌ها است درخواست تامین نردبان را مطرح کردیم اما راه به جایی نبرده است.

وی با اذعان به شیوع کرونا ادامه داد: خود کارکنان شهرداری در معرض بیماری بودند و حتی برخی کارگران خدمات شهری مبتلا شدند اما اعتباری برای خود شهرداری‌ها جهت تامین اقلام بهداشتی اختصاص نیافته است.

شهردار سرعین با بیان اینکه سالانه ما پذیرای ۸ میلیون جمعیت گردشگر هستیم، افزود: اعبتارات شهرداری‌ها بر اساس جمعیت شهری است. ما ۶ هزار نفر جمعیت داریم اما در وضعیت فعلی به ۱۲ هزار نفر در شهر خدمات ارائه می‌‎شود و لازم است در اعتبارات این شهر تجدید نظر شود.

هدایت به انجام اقداماتی برای طرح جامع شهر سرعین افزود: شورای معماری ایراد ساختاری برای این طرح گرفته است و لازم است این موضوع پیگیری شود که ما تعیین حریم برای سرمایه گذاری‌ها داشته باشیم.

سرعیندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up