• شناسه خبر : 38645
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 12:10

هدایت به انجام اقداماتی برای طرح جامع شهر سرعین افزود: شورای معماری ایراد ساختاری برای این طرح گرفته است و لازم است این موضوع پیگیری شود که ما تعیین حریم برای سرمایه گذاری‌ها داشته باشیم.

سرعین

شهردار سرعین با حضور با حضور صدیف بدری نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس و معاون امور عمرانی وزارت کشور، مسئولان عمرانی استان اردبیل و شهرداران شهرهای این استان برگزار شد با اشاره به کمبود منابع مالی و انسانی اشاره کرد و گفت: برخی نیروهای ما ۱۰ سال است قرارداد فصلی دارند و برای تبدیل وضعیت آن‌ها نمی‌توانیم اقدامی کنیم.

روح الله هدایت با اشاره به اینکه در شهر سرعین بلندمرتبه ترین ساختمان استان با ۱۵ طبقه احداث شده است، افزود: این در حالی است که ما مدت‌ها است درخواست تامین نردبان را مطرح کردیم اما راه به جایی نبرده است.

وی با اذعان به شیوع کرونا ادامه داد: خود کارکنان شهرداری در معرض بیماری بودند و حتی برخی کارگران خدمات شهری مبتلا شدند اما اعتباری برای خود شهرداری‌ها جهت تامین اقلام بهداشتی اختصاص نیافته است.

شهردار سرعین با بیان اینکه سالانه ما پذیرای ۸ میلیون جمعیت گردشگر هستیم، افزود: اعبتارات شهرداری‌ها بر اساس جمعیت شهری است. ما ۶ هزار نفر جمعیت داریم اما در وضعیت فعلی به ۱۲ هزار نفر در شهر خدمات ارائه می‌‎شود و لازم است در اعتبارات این شهر تجدید نظر شود.

هدایت به انجام اقداماتی برای طرح جامع شهر سرعین افزود: شورای معماری ایراد ساختاری برای این طرح گرفته است و لازم است این موضوع پیگیری شود که ما تعیین حریم برای سرمایه گذاری‌ها داشته باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up