• شناسه خبر : 38648
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 12:35

رسول محمدی رییس اداره امورقرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان در این باره گفت: امسال به علت شرایط کرونایی کشور، مرحله کشوری چهل و…

قرآن
رسول محمدی رییس اداره امورقرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان در این باره گفت: امسال به علت شرایط کرونایی کشور، مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت ویدیوکنفرانس برگزار می شود.
وی افزود: روز جمعه دوم آبانماه شاهد برگزاری این آزمون با حضور دو نماینده از استان در محل اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل هستیم که یک نفر خواهر و یک نفر برادر هستند.
رییس اداره قرآنی اوقاف استان بیان داشت: آزمون به صورت کتبی راس ساعت ۱۰ صبح همزمان با سراسر کشور برگزار می شود و کلیه فرایند آزمون از طریق ویدیوکنفرانس توسط مرکز امورقرآنی سازمان اوقاف رصد خواهد شد.
وی آغاز زمان برگزاری مسابقات مرحله کشوری رشته های آوایی را ۱۸ آبان اعلام کرد و گفت: مسابقات برادران در محل استودیو صداوسیما ضبط شده و بعدا در شبکه قرآن با حضور داوران، داوری می شود و مسابقات خواهران به صورت ویدیوکنفرانس برگزار و آنلاین داوری خواهد شد که نمایندگان استان در این بخش نیز ۸ نفر هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up