• شناسه خبر : 38663
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 01:09

  سرهنگ علی لطفی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل جدید ارشاد استان اردبیل اظهار داشت: حرکت جهادی برای انجام مسائل فرهنگی و هنری لازمه…

 

سرهنگ علی لطفی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل جدید ارشاد استان اردبیل اظهار داشت: حرکت جهادی برای انجام مسائل فرهنگی و هنری لازمه اساسی است و در این زمینه باید از ظرفیت متخصصان و کارشناسان در این حوزه استفاده شود.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی در راستای بررسی جهادی استعداد و پتانسیل‌ها برای مقابله با ضعف‌ها و ارائه راهکارهای علمی رسانه‌ها از اولویت‌های اساسی است که در این زمینه درصدد هستیم از تمام ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده شود تا بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را به حداقل برسانیم.

رئیس بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اهمیت به برنامه‌های فرهنگی و هنری بسیار حائز اهمیت و اساسی است و در این زمینه باید مسئولان و دستگا‌ه‌های مربوطه همکاری‌های لازم را داشته باشند که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

لطفی بیان کرد: درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته مشکلات و موانع وجود را از سر راه برداشته و برای توسعه این برنامه‌ها به نحو احسن عمل کنیم که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

وی اظهار کرد: انتصاب مدیرکل ارشاد استان یک موضوع مهم و اساسی در توسعه فرهنگ و هنر استان به شمار می‌رود در این زمینه این مسئول رسالت و وظایف خطیر و حساسی بر عهده دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up