• شناسه خبر : 38707
  • تاریخ انتشار : 01 آبان 1399 - 11:25

نوسان بازار ارز و سکه، قیمت‌ها در بازار خودرو را نیز تحت تاثیر قرار داد و بازار خودرو در اولین روز آبان یکی از پرنوسان‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت.

پلاک خودرو
امروز قیمت خودرو روندی افزایشی را تجربه کرد و در حالی که طی دو روز گذشته قیمت‌ها کاهش یافته بود، امروز بار دیگر با روندی معکوس همراه شد.

فعالان بازار معتقدند افزایش شدید قیمت ها در ماه‌های اخیر، بازار این کالای سرمایه‌ای را با رکودی شدید مواجه کرده است. گفته می شود خرید و فروش در بازار به حداقل رسیده و حتی در روزهای ریزش قیمت نیز اغلب فروشندگان دست از فروش کشیدند تا با رسیدن بازار به ثبات مجددا خودروی خود را عرضه کنند.

امروز قیمت سایپا ۱۱۱ برابر با ۱۴۰ میلیون تومان گزارش شد و نرخ پراید ۱۳۱ و ۱۳۲ نیز به ترتیب برابر با ۱۲۲ و ۱۲۴ میلیون تومان در بازار فایل شد. قیمت تیبا ۲۳۱ و تیبا ۲ نیز برابر با ۱۵۰ و ۱۶۱ میلیون تومان گزارش شد . این دو خودرو به نوعی خودروهای جایگزین پراید در بازار شناسایی می‌شوند.

قیمت ساینا و کوییک نیز ۱۶۴ میلیون و ۱۸۱ میلیون تومان در بازار اعلام شد . سراتو که این روزها کاهشی قابل توجه را شاهد بود بار دیگر به نرخ یک میلیارد و بیست میلیون تومان در بازار فایل شد. قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی نیز در بازار ۲۳۰ میلیون تومان و سمند سورن برابر با ۲۷۵ میلیون تومان گزارش شد . دنا ۳۱۴ میلیون و دناپلاس ۳۷۰ میلیون تومان از سوی آگهی دهندگان قیمت خوردند. پژو ۲۰۷ دستی آی نیز ۴۳۶ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز ۵۰۰ میلیون تومان قیمت خوردند.

خبرآنلایندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up