• شناسه خبر : 38723
  • تاریخ انتشار : 02 آبان 1399 - 01:56

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل گفت: شعبات هم عرض به معنای حذف شعبات تجدیدنظر نیست و افرادی که به رای هیئت بدوی اعتراض دارند، می‌توانند به شعبه تجدیدنظر اعتراض کرده و درخواست رسیدگی کنند.

یعقوب عزیززاده
به گزارش شهرخوان، یعقوب عزیززاده در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل در مورد اهمیت راه‌اندازی شعبات تجدیدنظر در کمیسیون ماده ۱۰۰ خاطرنشان کرد: بهتر است در شکل‌گیری شعبات بدوی و تجدیدنظر کمیسیون ماده ۱۰۰ از سایر استان‌ها استعلام کنیم تا براساس شرایط قانونی معرفی اعضای این کمیسیون‌ها از سوی شورای شهر انجام شود.

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل تصریح کرد: شعبات هم عرض به معنای حذف شعبات تجدیدنظر نیست و بنابه قاعده مرسوم افرادی که به رای هیئت بدوی اعتراض دارند، می‌توانند به شعبه تجدیدنظر اعتراض کرده و درخواست رسیدگی کنند.

عزیززاده بیان کرد: اگر قرار است شعبه هم عرض حکم شعبه دیگری را نقض کند در روند رسیدگی عادلانه به شکایات و پرونده‌ها خلل ایجاد می‌شود و از همین روی ضرورت دارد هیئت‌های تجدیدنظر در کمیسیون ماده ۱۰۰ احیا شده و مورد توجه قرار گیرد.

وی به اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق محروم و سکونتگاه‌های غیررسمی اشاره کرد و گفت: با تامین منابع دولتی پروژه‌های خوبی در ایران آباد و عدالت آباد در راستای رفاه مردم این منطقه اجرا می‌شود که ضروری است در فصل کاری باقی مانده و سال آینده این پروژه قالب اجرایی به خود بگیرد.

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل با انتقاد از برخی جابجایی اعتبارات پروژه‌ها در مناطق مختلف افزود: این جابجایی‌ها به بودجه و برنامه سالانه مصوب در شورای شهر خدشه وارد می‌کند و بهتر است با کمترین تغییرات برنامه‌های مصوب اجرایی و عملیاتی شود.

وی افزود: به غیر از شرایط اضطرار باید شهرداران مناطق مختلف براساس بودجه مصوب و با اولویت طرح‌ها و پروژه‌ها را اجرایی کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up