• شناسه خبر : 38773
  • تاریخ انتشار : 03 آبان 1399 - 07:20

اکبر بهنامجو در نشست جمع بندی سفر معاونان وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر با توجه جدی و اهتمام…

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو در نشست جمع بندی سفر معاونان وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر با توجه جدی و اهتمام ویژه وزرات راه و شهرسازی تجهیز و اختصاص خدمات شهری به شهرداری های استان اردبیل در دستور کار قرار دارد و این امر در بهبود و رفع مشکلات شهرهای استان بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: با برنامه‌ریزی دقیق وزارت راه و شهرسازی و اختصاص اعتبارات لازم تمامی محلات و مناطق کم برخوردار و محروم استان اردبیل به خدمات شهری تجهیز می‌شود.

بهنامجو از اختصاص قیر رایگان به شهرداری های استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: به منظور بهسازی معابر شهری به ویژه در محلات محروم و حاشیه شهر قیر رایگان در اختیار شهرداری های مربوطه قرار می‌گیرد و همچنین با توجه جدی معاونت عمرانی وزارت راه و شهرسازی برای آسفالت یکی از مدارس محلات حاشیه اردبیل اعتبار لازم اختصاص می‌یابد.

استاندار اردبیل به تامین اعتبارات خرید تجهیزات آتش نشانی برای شهرداری های استان نیز تاکید کرد و ادامه داد: در راستای تامین ماشین آلات و تجهیزات شهرداری های سطح استان اردبیل از سوی وزارت راه و شهرسازی و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها حدود یک سوم اعتبارات مورد نیاز تامین می‌شود.

وی با اشاره به درآمد شهرداری های سطح استان اردبیل بیان کرد: همچنین در راستای گسترش فعالیت‌های اقتصادی در شهرداری های استان اردبیل برای افزایش درآمدها مقرر شد تسهیلاتی بدون در نظر گرفتن سقف به شهرداری ها تعلق گیرد و اقدامات لازم را برای اختصاص آن عملیاتی خواهیم کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up