• شناسه خبر : 38775
  • تاریخ انتشار : 03 آبان 1399 - 07:12

مهدی عبوری در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: تمامی مسائل و مشکلات و همچنین روند جزئیات پیشرفت کاری پروژه های عمرانی وزارت راه و…

شهر

مهدی عبوری در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: تمامی مسائل و مشکلات و همچنین روند جزئیات پیشرفت کاری پروژه های عمرانی وزارت راه و شهرسازی در سطح شهرستان اردبیل احصا می‌شود و ما با تمام توان برای حل آن‌ها باید تلاش کنیم.

وی از برنامه‌ریزی برای توسعه مناطق حاشیه شهر استان اردبیل خبر داد و افزود: با برنامه‌ریزی دقیقی سکونتگاه‌های غیر رسمی استان اردبیل با توجه جدی وزارت راه و شهرسازی و با تامین اعتبارات لازم و اختصاص قیر لازم به صورت رایگان برای آسفالت و بهسازی معابر ساماندهی می شوند.

عبوری با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای توسعه محلات حاشیه‌ای اردبیل تامین خواهد شد تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات مناطق و محلات حاشیه‌ای اردبیل ضمن تامین قیر رایگان برای آسفالت و ساماندهی معابر دستگاه های خدمات رسانی نیز در این مناطق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تامین می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه برای شهرهای پارس آباد و خلخال نیز قیر رایگان اختصاص می‌یابد بیان کرد: در حال حاضر باید وضعیت سکونتگاه‌های غیر رسمی و بافت فرسوده استان اردبیل به ویژه در شهرستان های پارس آباد و خلخال مورد بررسی قرار گیرد و طبق هماهنگی صورت گرفته در این سفر و تاکید مسئولان استانی اقدامات لازم در این خصوص در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به وضعیت محلات شهرستان خلخال اظهار کرد: تمامی اعتبارات و هزینه‌های بهسازی و رفع مشکلات پیاده راه بازار تاریخی شهرستان خلخال از جمله مهم‌ترین مصوبات جلسات امروز بود که وزارت راه و شهرسازی متعهد به انجام این پروژه شده است و برای این منظور اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up