• شناسه خبر : 38810
  • تاریخ انتشار : 03 آبان 1399 - 09:49

حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام، امنیت و بالندگی کشور است و این…

پلیس نیرویی انتظامی

حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام، امنیت و بالندگی کشور است و این نیروی ارزشمند توانسته به وظیفه خود در ایجاد امنیت به خوبی عمل کند.

وی افزود: آسایش و امنیت نعمت بزرگ الهی است و امنیت کنونی ما مدیون رشادت غیور مردانی است که از جان خود گذشتند تا امنیت را برای ما به ارمغان آورند و باید شکرسپاس‌گذار کسانی باشیم که امنیت و آسایش را برای ما فراهم کرده‌اند.

امام جمعه شهرستان پارس آباد بیان کرد: نیروی انتظامی در کنار ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تامین کننده امنیت پایدار در کشور هستند و ما هم باید قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان باشیم.

باقری بنابی تصریح کرد: نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد با اقتدار در زمینه امنیت با اراذل و اوباش برخورد جدی دارد و انشاالله در ادامه کار همین روند و با اقتدار بیشتر ادامه داشته باشد.

وی  ادامه داد: نیروی انتظامی تامین کننده امنیت کشور بوده و امروز امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است، هر کسی که بخواهد به این امنیت و آسایش خدشه وارد کند، با اقتدار نیروی انتظامی مواجه خواهد شد.

امام جمعه شهرستان پارس آباد بیان داشت: صمیمانه از خدمات نیروی انتظامی تشکر می‌کنیم چرا که مجموعه بزرگ نیروی انتظامی در زمینه‌های آگاهی بخشی، پیشگیری و پیگیری برای اقتدار نظام فعالیت می‌کند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد با اشاره به مشکلات اقتصادی به‌وجود آمده در کشور تاکید کرد: علاج  حل مشکلات کشور در داخل کشور بوده و مسؤولان مشکلات مدیریتی خود را به حساب فشار خارجی و تحریم اقتصادی دشمن نگذارند.

وی ضمن تسلیت فرا رسیدن شهادت امام حسن عسگری(ع) اذعان داشت: امام حسن عسگری(ع) حافظ شیعه بودند و این امام بزرگوار(ع) در مقابل همه تفکرات ضد اسلامی و شیعی ایستاد و با استدلال منطقی با همه مبارزه کرده و عقائد باطل آنها را خنثی کرد.

امام جمعه پارس آباد از ساخت و سازهای بی‌رویه،  نظافت شهری و مبلمان شهری پارس آباد انتقاد کرد و از مردم خواست تا با شهرداری همکاری مضاعف داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up