• شناسه خبر : 38815
  • تاریخ انتشار : 03 آبان 1399 - 10:04

فرماندار مشگین‌شهر گفت: با تخصیص اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی بیش از ۲۰ کیلومتر از جاده‌های فرعی و روستایی شهرستان آسفالت‌ریزی شود.

لکه گیری قیر آسفالت

 

اکبر صمدی گفت: پیش‌بینی می‌شود با این مقدار اعتبار بیش از ۲۰ کیلومتر از جاده‌های فرعی و روستایی شهرستان آسفالت‌ریزی شود.

وی گفت: عملیات آسفالت‌ریزی جاده محوری قوشا – رضی به جهت اهمیت بالای آن در حمل و نقل عمومی شهرستان توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آغاز شده است.

وی افزود: علاوه بر بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی و فرعی توسعه بزرگراه‌های شهرستان اولویت اصلی فرمانداری شهرستان مشگین‌شهر می‌باشد و امسال اعتبار مناسبی از محل اعتبارات ملی و استانی برای این حوزه در نظر گرفته شده است.

اکبر صمدی گفت: امسال از محل اعتبارات سفر رییس‌جمهوری به استان اردبیل اعتبار ویژه‌ای به پروژه اتوبان مشگین‌شهر- اردبیل اختصاص یافته است که در صورت مساعد بودن شرایط جوی این پروژه تکمیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: طول بزرگراه مشگین‌شهر – اردبیل ۸۵ کیلومتر است که ۴۴ کیلومتر آن قبلا به بهره‌برداری رسیده بود و امسال ۲۳ کیلومتر دیگر نیز زیرترافیک رفت.

وی افزود: در حال حاضر فقط ۱۸ کیلومتر این مسیر باقی مانده که با آسفالت‌ریزی ۱۰ کیلومتر در حال اجرا تقریبا پروژه به مراحل پایانی خود خواهد رسید.

وی اظهارامیدواری کرد هشت کیلومتر دیگر باقی نیز در صورت مساعد بودن شرایط جوی تکمیل شده و زیرترافیک قراربگیرد.

صمدی افزود: با تکمیل شدن بزرگراه مشگین‌شهر -اردبیل عملیات اجرایی بزرگراه مشگین‌شهر-اهر نیز در حوزه جغرافیایی شهرستان مشگین‌شهر آغاز خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up