• شناسه خبر : 38823
  • تاریخ انتشار : 03 آبان 1399 - 10:00

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ تن و ۱۶۰ کیلو روغن نباتی فاسد و تاریخ گذشته در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مشگین شهر خبر داد.

روغن زیتون

سردار هوشنگ حسینی اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر دپو و نگهداری روغن های نباتی جامد ۵ کیلویی فاسد و تاریخ گذشته در یک باب مغازه خواربار فروشی در شهر مشگین شهر، کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام بررسی های میدانی از صحت گزارش های دریافتی اطمینان یافتند.

وی با اشاره به انجام هماهنگی قضائی جهت بازرسی از این مغازه افزود: کارآگاهان با همراهی نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت ، معدن و تجارت و شبکه بهداشت به محل اعزام که در بازرسی انجام شده ۴۳۲ قوطی ۵ کیلویی روغن جامد فاسد و تاریخ گذشته به مقدار ۲ تن و ۱۶۰ کیلو که در بین سایر روغن های نباتی جاسازی شده بود؛ کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه صاحب مغازه قصد فروش روغن های نباتی با قیمت غیرواقعی پس از تغییر تاریخ و قیمت آن را داشت؛ گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

سردار حسینی تصریح کرد: ارزش کشفیات به دست آمده در این عملیات بنا به اظهار نظر کارشناسان ۳۸۸ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال برآورد شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up